Chcete si užívat na netradičních místech? Proč ne?

Milování je pro člověka neskutečně příjemné a sex je bezesporu více než kořením našeho života. Jak ale všichni dobře víme, i koření stejného druhu za čas přijde jako všední a člověku se prostě a jednoduše omrzí. Právě proto se vyplatí i intimnosti poněkud obměňovat a snažit se o to, abyste přicházeli neustále s novými nápady a inovacemi. Jak na to? Tak třeba změnou konkrétní lokality, kde se milujete. Vždyť netradičních míst je na světě takřka nekonečně stejně jako erotických pomůcek. Na obojí dvojí se v následujících řádcích zaměříme.

Soukromá, nebo veřejná prostranství?

Tak tuto otázku byste si měli položit jako první. Někteří partneři jsou hodně ostýchaví a veřejné prostory by jim nemusely dělat zrovna dobře podobně jako některé hračky pro dospělé. My vám proto dáme tipy z obou kategorií.

Více lidí nás vidět nemusí

Patříte-li spíše do této většinové skupiny lidí, budete nejspíše vyhledávat místa, kam lidské oko nedohlédne. Výbornou volbou jsou především různá privátní wellness centra. Když se vše vezme i s ubytováním, můžete si s klidným srdcem vzít s sebou erotické prádlo a jít na věc. Do vany se mimo jiné hodí i mýdlové konfety. Takový sex ve vířivce je luxusní záležitostí. Moc hezké prostředí umí nabídnout také chaty a chalupy na samotách.

Když s rizikem zhlédnutí počítáte…

Tak nebudete mít problém obnažit se i na některých veřejných prostranstvích. Tradičně se jedná o sex na střeše s výhledem do okolí. Někteří lidé vyhledávají také lesy a louky. V přírodě si můžete užít na spousty zajímavých způsobů.

Erotické pomůcky

erotické pomůckyAť už se rozhodujete pro jakoukoli lokalitu, vsaďte na erotické pomůcky. Vždyť i obyčejnou procházku po parku mohou ženě neskutečně zpříjemnit venušiny kuličky. Třeba se chystáte na akci oba a takto může proběhnout právě u vaší partnerky část předehry. Výborná jsou ale i dilda, vibrátory v mnoha podobách a dalších záležitosti. Vybrat si cokoli není problém v bohaté nabídce eshopu Růžový slon.

Napsat komentář