Chcete jezdit v novém autě a nic neřešit? Podívejte se na výhody operativního leasingu

Chcete si jezdit v novém krásném autě a neřešit nepříjemné detaily spojené s vlastnictvím vozidla? Zvolte pohodlný způsob v podobě operativního leasingu. Za měsíční částku máte k dispozici vozidlo podle vlastních představ, se kterým můžete najet určitý počet kilometrů. Auto na splátky je v tomto případně výhodným způsobem, jak ušetřit a klidně si dát pravidelnou měsíční položku do nákladů.

Auto bez starostí

Operativní leasing je služba, díky které můžete využívat automobil bez větších starostí. V případě poruchy máte k dispozici náhradní vozidlo, případně opravu v souladu s podmínkami leasingu. Nic tak neřešíte, ale jenom jezdíte. To je velmi praktický způsob, jak využívat výhod vlastního dopravního prostředku. Operativní leasing je v podstatě dlouhodobé půjčení vozidla. Jakmile sjednaná smlouva vyprší, můžete si sjednat leasing na novější automobil. Celý systém je většinou výhodnější v porovnání s koupí již ojetého automobilu, který může potenciálně potřebovat poměrně nákladný servis. Většinou se nevyplatí ani koupě nového auta, protože hodně rychle ztrácí na hodnotě a i v případě prodeje po nějaké době, zaplatíte více než u operativního leasingu.

Ideální pro podnikatele

Mít každou chvíli nový automobil vypadá reprezentativně, ale to ani zdaleka není jediná výhoda. Podnikatelé totiž mohou náklady na operativní leasing dávat do svých nákladů, čímž se snižuje částka daňového základu. V praxi tedy opravdu výrazně ušetříte i bez starostí s používáním nového auta. Ekonomickou výhodou bývá i fakt, že nové modely mají nízkou spotřebu, takže zaplatíte i méně za pohonné hmoty.

Stále nové auto

U operativního leasingu jednou za čas jednoduše vyměníte starý model automobilu za nový. Pořád tak jezdíte v tom nejnovějším, co trh s auty nabízí. Příklad může být aktuální nabídka, kde je k dispozici například Volkswagen Polo VI za velmi zajímavou cenu. Celkově jsou modely značky Volkswagen oblíbené pro pohodlný operativní leasing pro podnikatele i běžné lidi.

Pořádně si prostudujte podmínky leasingu

V rámci operativního leasingu se můžete setkat s několik druhy nabídek. Od základního dlouhodobého zapůjčení vozidla, až po komplexní službu, kde jsou v ceně zimní pneumatiky a veškerý servis. Cena se také liší podle toho, na jak dlouhou dobu uzavřete smlouvu. Operativní leasing na jeden rok bývá dražší v porovnání s cenou například za 36 měsíců. Součástí každé smlouvy musí být také detailní podmínky týkající se případných komplikací. V případě nejasností se klidně nebojte zeptat na to, jak to celé funguje a na co se máte připravit předem. Více informací najdete na stránkách Operativní leasing Driveto.

Napsat komentář