Čeladná v Beskydech – relaxace v moderních apartmánech kdykoliv si zamanete

Bydlení v Čeladné v Beskydech

Pro všechny, kteří si potrpí na komfortní odpočinek, jsou určeny apartmány Tee House Čeladná v Beskydech. Na dosah ruky jsou nejen stylové bydlení, ale také sportovní a wellness vyžití, jedinečné přírodní scenérie a výjimečné památky.

Proč právě bydlení u golfu?

Po náročných pracovních dnech je nutný odpočinek v nitru přírody. Tee House Čeladná se nachází v překrásné lokalitě Beskyd a nabízí nespočet benefitů. Za zmínku stojí bydlení u golfu. Proč nevyužít členství v jednom z klubů Golf Čeladná, hru na The Old Course a The New Course, klubovou restauraci a bar s venkovním prostorem u ohně? Rozhodně zaujmou jízda na horském kole a koloběžce, tenis, vyjížďky na koni dechberoucí krajinou a služby Horse Ranch. O zimních radovánkách ani nemluvě. Zimní Snow Aréna s dokonale upravenými sjezdovkami a běžeckými stopami uspokojí i nejnáročnějšího klienta.

Kde se nachází Tee House Čeladná?

Krajina plná přírodních drahokamů, Čeladná, upoutá romantickými vrcholky a výhledy na Lysou horu, Smrk i Ondřejník. Horské apartmány na prodej jsou komfortní, a přitom ladně zapadnou do čisté přírody Beskyd. Autorem projektu je akademický architekt Vít Máslo z ateliéru CMC architects. Samozřejmě se jedná o nízkoenergetickou stavbu. V nabídce naleznete exkluzivní penthouse, rodinný, sportovní i zahradní apartmán. Nedílnou součástí Tee House Čeladná je také wellness. Nové síly naberete při koupání v bazénu, finské a parní sauně, golfu, tenise, pěší turistice anebo při jízdě na kole. Uvolnění vás čeká při masážích a zajímavých odpočinkových programech.

Bydlení v Čeladné
Krásný výhled na Beskydy

Bydlení u golfu je určeno pro náročné jedince, kteří chtějí svůj volný čas naplnit kvalitní relaxací. Pokud máte pocit, že bydlení v Beskydech nevyužijete na sto procent, uvažujte o dlouhodobém pronájmu.

Napsat komentář