Na Business Brunchi o generacích X, Y, Z nesmíte chybět

business brunch

Generace X, Y, Z. Jsou tyto názvy jen trendem současné doby, nebo opravdu označují mladé lidi, ke kterým je potřeba přistupovat odlišně? Měl by dobrý manažer brát ohledy na to, čím rozdílné generace motivovat a jak jim rozdělovat práci? Mají jiné představy, než kdysi mívali naši rodiče? Všechny tyto otázky se budou rozebírat na jednom z Business Brunchů vzdělávací společnosti MotivP.

Business Brunche společnosti MotivP mají dlouhou tradici. Jedná se o přátelská setkání HR odborníků z různých odvětví. Vždy probíhají v nenucené atmosféře, u dobrého občerstvení a s důrazem na to, aby si účastníci odnesli praktické znalosti a dovednosti, které ve své praxi skutečně využijí. Na prosincový Business Brunch se chystá téma Vedení generací Y a Z.

Jak to vlastně je s těmi generacemi?

Má vůbec smysl generace rozlišovat? Do jaké z nich se řadí vaši zaměstnanci? V čem se liší jejich pohled na svět a hodnoty? Jaké mají cíle, jsou mladí lidé líní a sebestřední? Jak je správně motivovat a vést? Tohle všechno se na Business Brunchi bude rozebírat. Naučíte se, jak přistupovat k mladým lidem, jak s nimi najít společný jazyk a zařídit, aby si všichni v týmu rozuměli nehledě na mezigenerační rozdíly. Dozvíte se, zda současní mladí skutečně upřednostňují zábavu, zážitky a svobodu, jestli opravdu netouží po hmotných statcích a co vlastně v životě hledají. Dokážete jimlépe porozumět, a to se hodí.

Všechno se dozvíte už v prosinci

MotivP Business Brunch s tématem Vedení generací Y a Z proběhne během prosince. Jako obvykle se bude konat v 5 českých městech a v Bratislavě. Program trvá celé dopoledne cca o 9 hodin do půl 12. Registrovat se lze už nyní, kdyby vám pak účast nevyšla, můžete místo sebe poslat třeba kolegu. Ve firmě se bude určitě hodit někdo, kdo rozumí mladým generacím. Více informací o Business Brunchi s tímto atraktivním tématem najdete přímo na webu MotivP.

Napsat komentář