AquaCity Poprad – luxusní dovolená s luxusním výhledem

Aquacity tobogány

Někdy hledáme luxus, odpočinek, relaxaci i zábavu v exotických destinacích a pak se z dovolené vracíme bohužel zklamaní. Není třeba absolvovat dlouhou cestu do daleké Asie či na jiné kontinenty. Za luxusní dovolenou dokonce nemusíme jezdit ani k moři. Stačí vyjet k našim slovenským sousedům. Majestátné Vysoké Tatry nabízejí výjimečné výhledy a nespočet přírodních krás. Na jejich úpatí se můžete ubytovat v moderním wellness resortu AquaCity Poprad. Nudit se rozhodně nebudete!

Vše v jednom

Turistika pro extrémní sportovce i pro ty nenáročné. Čas strávený v unikátní přírodě národního parku Vysoké Tatry, čas na čerstvém vzduchu, jenž dobíjí energií. Zdravý pohyb, ale i wellness, který je skvělým způsobem regenerace. Vodní ráj s venkovními i vnitřními bazény, tobogány, vodními atrakcemi, vířivkami, k tomu chromoterapie, laserová show v bazénech, kryoterapie, saunový svět nebo fitness centrum. To vše si můžete dopřát, pokud nejedete na dovolenou, ale na wellness pobyt v největším wellness na Slovensku.

AquaCity Poprad ocení zamilované páry, party přátel i rodiny s dětmi. Těm přijde vhod nejenom zábava v podobě vodních atrakcí, ale též hlídané dětské koutky. Každý pak ocení ekologický přístup zakladatele komplexu Jana Telenského. Díky jeho důrazu na ekologii zdejší voda nezapáchá chlórem, jak to známe z jiných vodních center. Minimalizaci chemické dezinfekce umožňuje důmyslné technologické řešení i bazény s nerezovým povrchem.

Není voda jako voda

AquaCity Poprad využívá geotermální energii, horkou vodu, která pramení v hloubce 1 300 metrů a obsahuje více než dvacítku cenných minerálů. Na zmiňovanou dezinfekci se používá šetrné UV záření.

Geotermální a solární energie pohánějí celý resort. Ten je tak energeticky téměř soběstačný a pyšní se také takřka nulovými emisemi. Minimalizaci vlivu na životní prostředí je klíčový benefit největšího wellness na Slovensku vyzdvihuje také Jan Telenský na svém webu. Deklarují to i ekologické certifikáty: Green Apple Award, World Travel Award (WTA) nebo Green Globe. Prestižní certifikát Green Globe AquaCity Poprad získala jako vůbec první organizace ve střední Evropě.

[kkstarratings]

Napsat komentář