5 nejoblíbenějších toaletních stolků

Uvažujete o pořízení toaletního stolku a nemůžete se rozhodnout pro konkrétní typ. Podívejte se na pět velmi oblíbených typů toaletních stolků, mezi kterými si jistě ten svůj vyberete.


MARIE ANTOINETTE – elegantní, bílý, pohádkový toaletní stolek ve vintage stylu. K dokonalosti vašeho vzhledu pomohou tři oválná zrcadla a až sedm zásuvek, které vám poskytnou dostatečný prostor pro kosmetiku i šperky. Tento toaletní stolek je pojmenován po známé francouzské krasavici. Romantické provedení, které spočívá v květinové výzdobě stolku, krásnému čalouněnému taburetu a celkovému provedení, dá vaší ložnici jemný nádech, ale i přes to bude v místnosti jasnou dominantou.


MARIE THÉRÉSE – další velmi zajímavý bílý toaletní stolek v barokním slohu, oproti stolku Marie Antoinette je menší, má pouze jedno zrcadlo a čtyři zásuvky. Tento stolek je velmi jemný, jeho oblé tvary, detailní ornamenty na zásuvkách a nad zrcadlem a čalouněný taburet utváří celkový romantický dojem. Tento toaletní stolek je vhodný pro každou ženu.

MADAME CLOTILDE – pokud nemáte dostatek prostoru, ale i přes to toužíte po toaletním stolku, je pro vás stolek Madame Clotilde tou nejlepší volbou. Jedná se také o elegantní, bílý stolek ve vintage stylu. Prostorově úsporné řešení třech zásuvek, zrcadla a samozřejmě čalouněného taburetu vyladí vaší ložnici k dokonalosti. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Stolek je nejen velmi praktický, ale poslouží také jako krásné dekorace.

ZOÉ TALON je od těch předchozích toaletních stolků odlišný. Hlavní rozdíl je v barvě. Pokud upřednostňujete černou před bílou, je tento elegantní toaletní stolek v provence stylu přímo pro vás.  Stolek disponuje třemi zásuvkami, kvalitním dřevěným provedením a krásným čalouněným taburetem.

MARIE PINK THÉRÉSA je stolek, který oslovuje především mladé slečny, které již pronikly do tajů zkrášlování. Jde o pohádkový toaletní stolek v růžové barvě pro malé princezny. Tento stolek má čtyři zásuvky, oválné zrcadlo a čalouněný taburet, jak jinak než růžový.

Napsat komentář