Zpestřete si sex v novém hnízdečku lásky

Milostný vztah

Budete se konečně společně stěhovat do nového? První noc byste si měli náležitě užít. Je tedy čas ji naplánovat tak, aby byla opravdu výjimečná a nezapomenutelná. Nachystejte dobrou večeři, žena ať si vezme svůdné spodní prádlo, pusťte romantickou hudbu a nakupte také nějaké pomůcky, které váš večer ozvláštní.

Pokud jste na erotické pomůcky zvyklí, jistě víte, že s novou hračkou si společnou noc v novém hnízdečku lásky určitě užijete. A jestliže vás čeká první taková zkušenost, o to víc bude nezapomenutelná. Co si tedy na premiérovou noc v novém bytě pořídit?

Nejdříve se navnaďte

Důležité je, abyste na sex měli oba chuť. Kdyby byl nucený, nikdy by nestál za to. Proto se raději pojistěte pro případ, že by se nedostavilo dostatečné natěšení. Přidejte do jídla přísady s afrodiziakálními účinky, nebo si rovnou kupte afrodiziaka – třeba španělské mouchy. Stačí pár kapek a nebudete vědět, kde si užít dříve. Jste raději pro pohodlnou postel, nebo novou kuchyňskou linku?

Pohrejte si oba dva

erotické pomůcky

Dál už záleží jen na vás a vašich preferencích. Sexshop je místem, kde můžete dát své fantazii maximální průchod. V dnešní době navíc není problém vybrat si z pohodlí domova a objednat si zboží hezky anonymně. Nejlepší místo, kde můžete začít, je sexshop RůžovýSlon.cz. Tady totiž kromě bohaté nabídky najdete i hromadu užitečných článků v magazínu a videí, která vám přiblíží, jak se neznámé pomůcky používají a podle čeho je vlastně vybírat.

S některými pomůckami si vyhrajete oba dva, některé jsou určeny spíše pro jedno pohlaví. Například taková vakuová pumpa nebo anální kolík mohou posloužit oběma. Naopak venušiny kuličky jsou určené jen ženám.

Nebojte se, nebudete litovat

Neexistují špatné hračky pro dospělé, existují jen špatně vybrané erotické pomůcky. Možná vám ta první úplně nesedne. A to je o důvod víc, proč si vybrat rovnou dvě. Premiérová noc v novém bytě bude dlouhá.

Napsat komentář