Zastřešení bazénů s automatickým posuvem

Plánujete si na zahradě postavit bazén, nebo už ho tam dokonce máte a nyní přemýšlíte, jestli si nepořídit zastřešení? Určitě to udělejte. Jde sice o další investici, avšak má celou řadu výhod.

Zahradní bazény už dnes nejsou cenově nedostupné. I vy si můžete dopřát pohodu domácího koupání kdykoliv, kdy se vám bude chtít. Díky zastřešení bazénů navíc ještě po delší dobu.

Zastřešení bazénů má řadu výhod

Tou první je určitě prodloužení doby, kdy můžete váš zahradní bazén využívat. U nekrytého bazénu počítejte s koupací sezónou zhruba od konce května do začátku září. Se zastřešením ji však výrazně prodloužíte, a to až o několik měsíců. Také si usnadníte práci s čištěním, do krytého bazénu totiž nepadají žádné listy a další nečistoty. Zároveň do něj nemůže spadnout nepozorné dítko nebo domácí mazlíček.

Zastřešení s otevíráním bez práce

Jedinou nevýhodou je, že pokaždé, když se jdete koupat, musíte zastřešení otevřít. Většinou se jedná o posuvný mechanismus, ale třeba menší děti s tím mohou mít problém. Řešení přináší český výrobce bazénů a bazénového příslušenství ALBIXON. Vyvinul totiž vlastní řešení MOOVER.

MOOVER je automatický elektroposuv, který se dá namontovat na bazénová zastřešení ALBIXON, ale i jiných výrobců. Díky němu se nemusíte ohýbat, prostě vezmete do ruky telefon a bazén si otevřete na dálku. Zavírání a otevírání s mechanismem MOOVER je tiché, výrobce vsadil na minimalistický a elegantní design doplněný o digitální LED panel, na němž vidíte přehled o MOOVERU. Celý elektroposuv je napájen solární energií, jen v případě, že by zrovna delší dobu nesvítilo a baterie se nestihla dobít, máte možnost jej připojit standardně do zásuvky. Praktické také je, že ho lze spárovat s několika mobilními telefony, takže se rodina nemusí hádat, otevírat bazén si může každý sám. Tak se neváhejte informovat a modernizujte!