Moderní střešní krytiny nabízí celou řadu výhod. Proč vsadit na plechové a plastové provedení?

V oblasti výstavby domu je nutné adekvátně vyřešit ohromnou spoustu nejrůznějších kritérií. Vše samozřejmě začíná u základů, podlah, stěn, oken, dveří, rozvodů a pokračuje až k samotné koruně celého projektu. Právě její provedení představuje rozdíl mezi chráněným domovem a časovanou bombou. Jak si zajistit maximální bezpečí?

Správná volba materiálů

Během realizace střešní krytiny je alfou i omegou naprostý perfekcionismus a postupování dle nejnovějších poznatků. V posledních letech se přitom objevují stále lepší a odolnější materiály, jejichž použití určitě musíte vzít v potaz.

Ověřenou klasikou jsou sice známé střešní tašky, ale ohromnou popularitu sklízí i plechové střešní krytiny. Ty mají výbornou mechanickou i chemickou odolnost, dlouhou životnost v řádech desítek a desítek let, zanedbatelnou váhu a snadno se pokládají.

Podobná situace platí i pro plastové střešní krytiny, kdy nejvyhledávanějšími výrobci jsou hlavně dodavatelé Ekoternit a Zenit. Ať už zvolíte jakékoliv provedení, rozhodně nechte jeho realizaci v rukách zkušených expertů. Jedině ti vám zajistí stoprocentní výsledky a dopřejí vašemu domovu to nejlepší.

Nepodceňte volbu řemeslníků

Za zmínku stojí STAV-INVEST (stavebniny Praha). Jedná se o tým zkušených odborníků s mnoha lety zkušeností a nepočitatelným množstvím uskutečněných zakázek. V současnosti můžete navštívit jejich pobočky v Kladně, Praze 9, 10 a 5. Dopřejte své budově tu nejlepší péči a spolehněte se na experty.