Zařiďte si interiér ve skandinávském stylu

Hliníková okna

Pokud plánujete kompletní rekonstrukci interiéru, měli byste si nejprve ujasnit, v jakém stylu místnosti zařídíte. V posledních letech je velice populární skandinávský styl, jehož podstatou jsou přírodní materiály a otevřené prostory. V následujících řádcích vám představíme nejen základní rysy skandinávského stylu, ale také vás seznámíme s e-shopem, kde nakoupit vhodný nábytek.

Co si představíte, když se řekne interiér ve skandinávském stylu? Samozřejmě se nejedná pouze o vzdušný prostor a přírodní materiály, stejně tak skandinávský styl poznáte podle světlých odstínů, jednoduchého designu a elegantních doplňků. V místnostech nenajdete žádné zbytečnosti a kýčovité prvky, protože veškeré vybavení vytváří harmonický celek.

Světlé barvy a přírodní materiály hrají prim

Předtím, než vůbec pořídíte nábytek, začnete s položením podlahy a malováním stěn. Zvolte především světlé odstíny, a to nejen u stěn, ale také u podlah. Ideální je dekor nějakého světlého dřeva, které opticky zvětší prostor. Stěny by měly být bílé, případně lehce béžové.

Co se samotného nábytku týče, určitě sáhněte po dřevěném provedení. Ideální je masiv, jenž vydrží dlouho a vypadá stylově. Interiér můžete doplnit různými textiliemi, kůží, kožešinami a dalšími přírodními materiály.

Kde koupit nábytek ve skandinávském stylu?

Jestliže se vám tedy skandinávský vzhled vskutku zalíbil, hledáte asi e-shop, odkud byste si mohli objednat veškerý nábytek. Ideální je navštívit internetový obchod Nábytkovýráj.cz, kde najdete skandinávský nábytek jak více tradiční a rustikálnější, tak i moderní až takřka minimalistický. Záleží pouze na vás, která varianta se vám více zamlouvá. Spokojení budete nejen s pestrým produktovým portfoliem, ale dokonce i s atraktivními cenami. Tak neváhejte a pusťte se do zařizování nového interiéru.