Zápisníky a poznámkové bloky od českého výrobce

Poznámkový blok
Deníky a bloky jsou velice užitečná věc. Poskytují nám prostor, kam můžeme zapisovat své nejtajnější myšlenky a zajímavé postřehy. Jak se říká, papír snese všechno. Když už byste si měli takovou kousek pořídit, tak proč nesáhnout po originálním kousku od českých výrobců?

Když se skloubí originalita a tradice

Společnost Helma 365 je českým výrobcem zápisníků, bloků a kalendářů, která na trhu působí už dlouhá léta. V současnosti uvádí produktovou řadu nedatovaných zápisníků. Kolekce nesoucí název Filip je speciální tím, že má vyměnitelný obsah. Tyto zápisníky lze zakoupit ve třech velikostech, přičemž si navíc můžete vybírat z několika barevných variací. Nezáleží tedy na tom, zda potřebujete zápisník A5 či jiný.
Další neobvyklou sérií je zajisté řada nazvaná A budu. Každý zápisník nebo poznámkový blok má průhledné desky, takže jeho majitel si do nich může vložit obrázek podle libosti. Když jej vzhled po nějakém čase omrzí, zkrátka ho jen vymění za jiný a opět získá nové neokoukané desky. Takto si lze deník měnit klidně každý den a přizpůsobovat jej aktuální náladě a situaci.

Produkty, co mají něco navíc

Mimo speciálních kolekcí mají i jiné produkty od společnosti Helma 365 něco navíc. Ať už si pořídíte zápisník A6 nebo raději blok A5, uvnitř naleznete arch plný samolepek a pravítko. Tento bonus rozhodně potěší všechny kreativní jedince, kteří si své poznámky rádi vylepšují a dodávají jim zajímavý vizuál. Na výběr máte taktéž různé druhy papíru. Je možné zakoupit jak tečkovaný zápisník, tak linkovaný nebo s čistými listy.
Společnost svým klientům poskytuje online i různé tipy na doplňky a pořádá soutěže. Na závěr je třeba zmínit ještě motivační deníky 365 START, které mohou být pěkným dárkem pro milovanou osobu. Navštivte web firmy a sami se přesvědčte o tom, že i taková obyčejná věc, jakou je blok A6, dokáže být vizuálně zajímavá.