I školní batohy mají své trendy. Co teď frčí?

Batoh pro studenta

Žádné dítě školou povinné se neobejde bez školního či studentského batohu. Stále se nosí i školní aktovka pro prvňáčka, která je oproti batohu kompletně vyztužená. Jak školní batoh, tak školní aktovka pro prvňáčka by však neměla zapomínat na ergonomii dětských zad. Právě důraz na ergonomii patří k těm nejvýraznějším trendům, pokud jde o školní batohy a aktovky.

Šetřete záda svých dětí!

Nejenom dospělí, i děti v dnešním přetechnizovaném světě trpí nedostatkem pohybu. Až příliš času tráví před počítačem, tabletem, mobilním telefonem, což se odráží ve špatném postoji těla. Výsledkem mohou být i bolesti zad, které může ještě podpořit nekvalitní školní batoh či aktovka.

Záda dětí jsou každodenně namáhána nošením věcí, a tak je nanejvýš důležité, aby školní aktovka pro prvňáčka, školní batoh pro 1. stupeň, školní batoh pro 2. stupeň a potažmo i studentský batoh odpovídal správnému držení těla. To umožňuje nízká hmotnost, anatomické tvarování a prodyšné polstrování. To vše jsou parametry charakterizující kvalitní školní aktovky pro prvňáčka, školní batohy pro 1. i 2. stupeň, stejně jako výhodné sety batohů, penálů, boxů a dalších školních potřeb značky Stil.

Chce to styl

Nejenom kvalita provedení či funkčnost, děti samozřejmě zajímá i design. Zvláště v případě, že půjde o školní aktovku pro prvňáčka, je nanejvýš důležité, aby se školákovi líbila. Právě aktovka může být podporou dítěte v prvních školních dnech, anebo může školní docházku pěkně znepříjemnit, pokud dítku nevyhovuje.

Radost dětem udělají aktovky s motivem hasičů, dinosaurů, koní nebo kočiček. V nabídce Stil nechybí ani školní aktovka Offroad nebo další s designem aut. To školní batohy pro 2. stupeň už si zakládají na abstraktních motivech. Letí nejrůznější kostečky, nápisy, také etno a orient styl. Podobný design se uplatní i v případě, že půjde o studentský batoh. Vyberte si ten pravý z široké nabídky Stil, jsou vám k dispozici téměř v každém papírnictví.

Školní aktovky, školní batohy i studentské batohy Stil najdete v papírnictví zpravidla v sekci dárkového balení, ubrousků, blahopřání, či párty programu.