Výměna čelního skla musí být především rychlá

Výměna autoskla

Komu se již nehoda se sklem přihodila, ví, že jeho výměna musí být především rychlá. Profesionálnost je pak samozřejmostí.

K rozbití čelního, ale i bočního skla, může dojít u mnoha událostí

Základem je pak jeho rychlá výměna, aby nedošlo k poškození interiéru vozidla deštěm, nebo k jeho vykradení. Poškození čelního skla způsobí velice často menší nehoda, kamínek od řidiče před námi, náraz ptáka i jiného zvířete, ale třeba též pád různých těles. Teď na podzim může jít o ovoce ze stromů. Stačí, že přes víkend zaparkujeme poněkud nešťastně pod jabloní na chalupě. Padající jablka nemusí způsobit žádnou ujmu, a pak jedno spadne tak nešťastně, že jsme bez čelního skla. Výměna čelního skla pak musí být velice rychlá. Je proto dobré znát servis, kde se na výměnu autoskel specializují.

TIP: Hledáte autosklo Praha? Autosklo S.O.S. vám při výměně skla nabídne voucher na přezutí auta zdarma a k novému oknu získáte i čisté auto.

Rychloopravna autoskel umí pomoci velice rychle

Oprava čelního skla je v rámci expresních služeb Autosklo S.O.S. již do dvou hodin. Firma funguje v non-stop režimu, takže vás nečeká ani hororová noc strávená v autě, abyste jej uchránili před vykradením. 99 % autoskel má servis skladem. Autosklo S.O.S. prodává a montuje originální autoskla prestižních světových značek. Spolu s opravou nebo výměnou skla nabízí firma i vyčištění interiéru vozidla, či vyřízení pojistné události. To vše zdarma jako součást komplexních služeb.

Jak to, že lze skla vyměnit tak rychle, když se v jiných servisech vymlouvají na dlouhou dobu schnutí lepidel? V Autosklo S.O.S. používají nejmodernější technologie lepení lepidly značek Betasel a Würth. A společnost poskytuje i garanci na vodotěsnost osazených autoskel.

Co když máte skutečně velice atypické sklo?

I u nich firma garantuje opravu či výměnu nejpozději do 48 hodin. Auto si následně vyzvednete v jedné ze dvou poboček firmy, nebo vám jej přistaví na smluvené místo.