Gastro vybavení pro velké i malé provozy

Konečně zařizujete svoji tolik vytouženou restauraci a hledáte to nejlepší zařízení? Nebo vlastníte obrovskou jídelnu, která přímo volá po novém a modernějším zařízení? Pokud jste odpověděli ano, máme pro vás jeden tip.

Více jak dvacet let zkušeností

Jestliže se poohlížíte po dodavateli gastro vybavení, vždycky je lepší volit takového, který již má za sebou dlouholeté působení na trhu, a tím pádem i velké zkušenosti v dané oblasti. Přesně tohle splňuje společnost PROMOS trading s.r.o., jež se tomuto odvětví věnuje více jak dvacet let. Firma si velice zakládá na kvalitě svých výrobků, poctivosti a seriózním jednání, což jako zákazník zajisté oceníte.
V nabídce naleznete všechno gastro zařízení od varných technologií až po chladící boxy. Nezbytností v každé moderní kuchyni jsou určitě konvektomaty. Tato vychytávka zvládne všechny základní úkony, jako je vaření, smažení, pečení či gravitování. Společnost PROMOS nabízí malé i velké modely od předních evropských dodavatelů. Současně svým zákazníkům poskytuje také servis těchto přístrojů a případné zaučení personálu. Hledáte-li individuální přístup, jste na správném místě.

Bez pořádného sporáku by to nešlo

Jestli je v kuchyni něco ještě více důležitého, než je již zmiňovaný konvektomat, je to rozhodně sporák. Žádná moderní vychytávka nenahradí poctivé tradiční vaření. Gastro sporáky můžete zakoupit v různých variantách, a to buď samostatně stojící, nebo jako kousek určený pro sestavení do velkých varných bloků, což je u restaurací běžnější.
Pokud naprosto tápete a vůbec netušíte, jaké vybavení pro svůj podnik zvolit, může využít poradenských služeb, co firma nabízí. Dále není žádný problém nechat tým profesionálů, aby celý projekt navrhli a zrealizovali za vás. Samozřejmostí je taktéž montáž a instalace jednotlivých produktů.