Výhodná REKOpůjčka vám zajistí až milionovou rekonstrukci

Anuitní splátky

Toužíte po lepším bydlení a jen přemýšlíte, kde na to seženete finance? Pokud si už váš byt či dům žádá rekonstrukci, Raiffeisen stavební spořitelna právě pro tento případ nabízí výhodnou REKOpůjčku.

REKOpůjčka je účelový produkt na financování rekonstrukcí a oprav spojených s vaším bydlením. Jaký rozdíl oproti nebankovním společnostem, kterým je jedno, za co jejich peníze utratíte, ale na úrocích a poplatcích zaplatíte majlant. Raiffeisen stavební spořitelna vám sice peníze půjčí výhradně pro konkrétní účel, zato za velmi výhodných podmínek.

Na REKOpůjčku dosáhne každý

Jakákoliv rekonstrukce představuje významný zásah do rodinného rozpočtu. Bez vlastní naspořených peněz na běžný hypoteční úvěr nedosáhnete, zvlášť když ani třeba nemáte čím ručit. REKOpůjčka nic takového nevyžaduje, nemusíte disponovat vlastními úsporami, ani shánět ručitele. Na půjčku dosáhnete bez zajištění a vlastního podílu až do výše 1 000 000 Kč.

Rekonstruovat můžete cokoliv, na co vám ve vaší domácnosti padne zrak

Za milion korun už naplánujete pořádnou rekonstrukci. Využít ho můžete na kuchyni, obytné místnosti, koupelnu, okna, fasádu, střechu či okolí domu. Jedinou vaší povinností bude kromě platby pravidelných splátek doložit pomocí fotografií stav vaší domácnosti před rekonstrukcí a po ní. Žádnými fakturami není třeba se prokazovat.

Jako důkaz stačí rozpočet a foto PŘED a PO

Pro sjednání REKOpůjčky potřebujete ještě položkový rozpočet plánované rekonstrukce. Schválení se dočkáte do pár hodin, případně několika málo dní, vše totiž probíhá online a bez papírů. I svůj podpis nahrajete elektronicky. Ihned po schválení se dočkáte i peněz na bankovním účtu, nic vám tedy nebude bránit se pustit do rekonstrukce.

Výhodnější než běžný úvěr v bance

Oproti běžnému spotřebitelskému úvěru v bance nabízí Raiffeisen stavební spořitelna výrazně nižší úrokové sazby. Začínají už na 4,19 %. Sami si zvolíte, chcete-li dohodnutou výši úroku zafixovat po dobu 3, nebo 5 let. S výší splátek lze během trvání půjčky hýbat, a to oběma směry.

Pokud byste si přáli ještě lepší podmínky, dočkáte se jich při sjednání úvěru ze stavebního spoření. Ten funguje úplně stejně, také je svým účelem omezený na bydlení, je však vázaný na stavební spoření. Pokud tedy takové máte a splňujete podmínky pro dosažení úvěru ze stavebního spoření (trvání spoření alespoň 2 roky a naspořených minimálně 40 % cílové částky), můžete se dostat až úrokovou míru ve výši 3,1 %.

Spočítejte si předběžnou výši splátek

Kolik přesně vás bude REKOpůjčka měsíčně stát, si jednoduše spočítejte v kalkulačce na webu Reiffeisen stavební spořitelny. Stačí zadat částku, kterou si požadujete vypůjčit, a zamýšlenou délku splácení.