Vybíráte tu pravou dovolenou? V Bulharsku vás čeká krásné moře i komfortní ubytování

Dovolená v Bulharsku

Léto je obdobím dovolených. A vyrazit za nevšedními zážitky můžeme i ve chvíli, kdy školákům a studentům končí zasloužené volno. V řadě jižněji položených nás totiž to nejpříjemnější počasí čeká ve chvíli, kdy u nás teploty pomalu začínají klesat.

Dovolená u moře je ta nejlepší relaxace

I když řada z nás ráda vyráží na poznávací zájezdy nebo výlety s batohem na zádech, přece jen málokdo odolá možnosti strávit týden nebo dva v pohodlném přímořském letovisku. Po celoročním shonu v práci a v domácnosti se rádi oddáme příjemnému nicnedělání. Koupání se, slunění na pláži a večerní procházky po pláži mají svůj půvab. Starosti rádi odhodíme za hlavu a dovolíme si hýčkat sami sebe. A pokud vyrazíme do hotelu s celou rodinou, můžeme si konečně užít příjemnou pohodu se svými nejbližšími.

Bulharsko je země s atraktivním klimatem a vynikající kuchyní

Oblíbenými místy pro trávení dovolené jsou přímořská letoviska na jihu Evropy. Bulharsko je lokalita, do které čeští turisté vyrážejí dlouhou řadu let. Krásná země na Balkánském poloostrově totiž skýtá jistotu příznivého počasí nejen během července a srpna, kdy na rodinnou dovolenou vyráží většina rodin s dětmi školou či školkou povinnými, ale i v červnu a září. A nabízí nám řadu příjemných překvapení od skvělé kuchyně až po nádherné historické památky. Najdeme tu řecké chrámy, římské lázně, byzantské hrobky a celou řadu pevností. Uchvátí nás tajuplné jeskyně i řada přístavních měst. A budeme-li mít štěstí, můžeme potkat i delfíny.

Zamlouvá se vám myšlenka vyrazit do Bulharska?

Můžete využít nabídku cpatravel.cz/bulharsko. Najdete v ní řadu skvělých hotelů v nejkrásnějších letoviscích na Slunečném pobřeží, v Primorsku i na Zlatých Píscích.Bulharsko dovolená je zážitek, který si užijí dospělí i děti.