Víme, kde se v Budějovicích dobře najíte i napijete!

Hledáte skvělou restauraci v Českých Budějovicích? Už nemusíte! Jedno bychom pro vás totiž měli!

Restaurací je nejenom v Českých Budějovicích hodně, ale těch skutečně dobrých v podstatě jako šafránu. A jak se dobrá restaurace pozná? Vykašlete se na renomované kritiky i michelinské hvězdy a dejte na svou vlastní zkušenost. Pochutnali jste si v daném podniku? Pak není důvod, aby jste se do něj nevrátili!

Dobijte své baterky skvělým jídlem a pitím

V dobré restauraci se člověk dobře nají, napije, odpočine si a celkově zregeneruje. Nabije baterky nutné pro zbytek dne a zrelaxuje se na jeho konci. Vrbenská točna (na internetu hledejte pod odkazem restaurace České Budějovice), na kterou bychom vás v tomto článku rádi upozornili, vše do posledního puntíku splňuje.

Skvělé jídlo i pití

Co vás ve Vrbenské točně čeká? V první řadě cenově dostupná poctivá česká kuchyně. Co byste řekli vepřové pečeni s dušenou rýží za 105 kč? Nebo smaženým sýrům ( na talíři budete mít dva druhy) s brambory za stejnou cenu? Veškeré pokrmy jsou samozřejmě připravovány z kvalitních surovin od vybraných dodavatelů. Zní to lákavě, že? Kompletní jídelníček každopádně najdete pod odkazem polední menu České Budějovice.

Je libo opravdu skvělé pivo?

A co by to bylo za českobudějovickou hospodu, kdyby se v ní nečepoval skvělý vychlazený Budwar. V Budějicích si na točeném opravdu zakládají a tamní pivnice České Budějovice ve Vrbenské točně samozřejmě není výjimkou.

Pivo vyladěné do posledního detailu

Servírování, servis, čepování i skladování vynikajícího piva Budweiser Budvar, který si i ve světě stále drží své renomé, ve Vrbenské točně do posledního detailu ladí s pivovarem. Výsledkem je, ať již klasická desítka, nebo kroužkovaný dvanáctiprocentní ležák, který vám jinde než v Budějovicích prostě nenačepují. Pivo tu zkrátka chutná jinak, mnohem líp! Musíte ho zkrátka ochutnat!