Chcete mít doma kus historie? Investujte do repliky zbraní

V interiéru se historické předměty jako dekorace dokonale vyjímají, což platí také o replikách zbraní. Pokud hledáte způsob, jak do místností vnést kousek historie a připomenout si tak zajímavou dějinnou epochu, není nic jednoduššího než si pořídit nějakou repliku. Současný trh je navíc rozmanitý a nabízí nepřeberné množství možností. V následujících řádcích vám některé repliky představíme. Podmaní si vás nejen svým designem, ale i popisem.

Hledáte repliky zbraní z pirátské doby, nebo byste raději něco, co připomíná Napoleonova tažení a Konfederační války v USA? Většinou jsou repliky zbraní autentické a precizně zpracované, vtisknou vašemu pokoji punc ojedinělosti.

Repliky z období druhé světové války

Během druhé světové války se používaly různé zbraně, některé jsou více známé, jiné naopak méně. Velice působivá je dekorativní replika karabiny Karabiner 98 Kurz, přičemž danou pěchotní zbraň měly německé armády. Karabiner 98 Kurz disponuje pohyblivým mechanismem a koženým páskem.

Pokud se vám zamlouvají poloautomatické pistole, podmaní si vás Walther P38 s pohyblivým mechanismem. Pochází z nacistického Německa a během druhé světové války se těchto pistolí vyrobil více než milion kusů. Zapomenout nesmíme ani na kulomet MP41 1940 cal. 9 mm s koženým řemínkem. Představte si, jak by se tento kulomet vyjímal ve vaší pracovně.

Kde koupit povedené repliky zbraní?

Jestliže si tedy chcete objednat poněkud nevšední dekorace v podobě replik zbraní, podívejte se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu KentaurZbrane.cz. Online prodejna se nezaměřuje pouze na repliky, ale v nabídce má i skutečné střelné a bodné zbraně, ovšem k pořízení některých potřebujete zbrojní průkaz. Tak neváhejte a podívejte se, určitě si vyberete.