Návod, jak dostat do těla dostatek vitamínu C pro silnou imunitu

V dnešní době a s blížící se chřipkovou sezónou je opravdu klíčové nezanedbávat imunitní systém. Ten nejlépe funguje ve chvíli, kdy má tělo dostatek potřebných živin. Výrazným zlepšením a pomocníkem přirozené obranyschopnosti je také vitamín C. Ale jak ho příjímat dostatek? V článku najdete návod na efektivní posílení imunity a doplnění nejenom tohoto vitamínu.

Dostatek vitamínů pro silný imunitní systém

Lidské tělo je neuvěřitelně důmyslné a zvládne si poradit s celou řadou patogenů. Aby to však řádně fungovalo, musí být přirozená obranyschopnost maximálně funkční. Imunita nabízí nejlepší výkony ve chvílích, kdy je tělo správně živené zdravou stravou. Snažte se vyvarovat také stresu a dbejte na dostatečný kvalitní spánek. Pomáhá pravidelný pohyb a hlavně v náročném podzimním či jarním období nezapomínejte na další doplnění důležitých vitamínů. S tímto palivem fungují všechny procesy v těle na maximálním výkonu a zvyšuje se pravděpodobnost, že včas zastaví případný vir či bakterii bez větších škod.

Kvalitní doplňky stravy

Jedním z takových doplňků stravy, který se určitě vyplatí zařadit do každodenní rutiny, je vitamín C. Jeho výhodou je nejenom posílení imunitního systému, ale také pomáhá ke snížení únavy a podporuje zdraví kůže, zubů a dásní. Kapsle vitamín Extra C 500 s postupným uvolňováním rozloží příjem vitamínu do delšího časového úseku pro maximální využitelnost. Díky tomu stačí jedna kapsle denně a balení tak vydrží na zhruba 3 měsíce.

Nakupujte pohodlně online

Nepohybujte se zbytečně mezi lidmi, ale raději všechny potřebné doplňky stravy jednoduše a pohodlně objednejte online přes internet. K dispozici jsou komplexní multivitamínové přípravky a na stránce Gigalékárna.cz koupíte i zmíněný doplněk stravy vitamín Extra C 500 s pořádnou dávkou pro silnou imunitu.