Vestavný může být i kávovar nebo vinotéka

Vestavné spotřebiče se dnes používají téměř v každé nově zhotovené kuchyni. Mají spoustu výhod, a především nenarušují celkový vzhled kuchyně. Věděli jste, jaké všechny spotřebiče se dají sehnat ve vestavné variantě?

Docela samozřejmostí jsou vestavné trouby či lednice. Viděli jste ale už vestavný kávovar? I tohle se dá sehnat! Rozhodně nejde jen o záležitost z amerických filmů.

Investice do vestavných spotřebičů se vyplatí

Mají své nevýhody. Je složitější je nainstalovat, na druhou stranu spotřebič příliš často neměníte. Aspoň v případě, kdy sáhnete po kvalitě, co vydrží. Druhou nevýhodou je pak cena. Vestavné spotřebiče bývají dražší.

Tato negativa jsou ovšem vykoupena řadou pozitiv. Praktické je třeba to, že si vestavný spotřebič můžete nainstalovat do takové výšky, v jaké vám vyhovuje. Klasický sporák si nemůžete dát tak, abyste se k troubě nemuseli sklánět. S vestavnou troubou to možné je.

Neopomenutelné je také designové hledisko. S vestavnými spotřebiči kuchyně působí minimalisticky, designově čistě, nic ji neruší. Část spotřebičů může být dokonce schovaná za dvířky kuchyňské linky.

Spolehněte se výhradně na vestavné spotřebiče

Je vám myšlenka vestavných spotřebičů sympatická? Zapomeňte na ty volně stojící a vybavte si kuchyni těmi vestavnými. Podívejte se třeba do nabídky společnosti Sykora, která kromě jiného dodává kuchyňské spotřebiče. V nabídce je i vestavná vinotéka a zmiňované kávovary. Všechny produkty si lze vybrat z jedné řady, například z kolekce AEG matt black v elegantní matné černé.

Kuchyně by měla být místem, kde se vám dobře vaří, ale také kde je vám příjemně. Je důležité, aby dobře vypadala. I tohle je důvod, proč byste neměli váhat, zda si připlatíte za vestavné spotřebiče, nebo ne. Podívejte se na fotky kuchyní od společnosti Sykora a uvidíte, že už nebudete chtít nic jiného než kuchyni s vestavnými spotřebiči.