Vestavěný nábytek na míru vám ušetří každý centimetr

Pokud se nechcete omezovat nabídkou běžných prodejen nábytku, kde je pro váš interiér často nevyhovující dekor, design nebo velikost, vsaďte na nábytek vyrobený na míru. Výhodami vestavěných skříní je praktičnost, účelnost a vkusnost. Zejména v malých a atypických prostorech odvede vestavěný nábytek medvědí službu.

Využití místa beze zbytku

Vestavěné skříně v porovnání s klasickými vám dopřejí až o polovinu větší úložný prostor. Kromě toho, že je lze na centimetr přesně napasovat do nevyužitelných výklenků, koutů, šikmin a dalších atypických prostor, navíc do nich jednoduše zakomponujete drátěný program. Nejrůznější tyče, zásuvky a držáky vám opět umožní efektivní a přehledné uspořádání oblečení a sezónních věcí. Vestavěné skříně cena se odvíjí dle rozměrů, použitého materiálu a náročnosti vestavby. Tato investice se bezpochyby vyplatí, neboť získáte šatní skříň zcela dle vašich představ.

Vše pěkně po ruce

Co se týče vestavěných skříní, největší užití naleznou na chodbách, v předsíni a ložnici. Nesmíme ovšem zapomínat i na kuchyň, protože také zde se opakuje stejný problém. Rozměry kuchyňských linek dostupných v supermarketech s nábytkem jsou velmi často do běžných domácností nevyhovující. Kuchyně na míru – cena tak vychází mnohem výhodněji. Zakázkové truhlářství vám totiž vyrobí kuchyňskou linku na míru přesně podle vašeho přání. Úložný prostor je využit na maximum, uspořádání linky vám bude plně vyhovovat, neboť si ho sami navrhnete.

Na koho se obrátit?

Zaměřte se na výrobce, kteří vám nábytek nejen kvalitně vyrobí, ale též pomohou s návrhem. Zajisté oceníte pomoc bytového designera, jenž vám představí grafický návrh a současně zajistí proces výroby nábytku a jeho instalaci na místě. Základem úspěchu kvalitního nábytku je špičkové strojní a softwarové vybavení, které se postará o precizní práci a přesnost výsledného produktu.