Vchodové dveře s bezpečnostní vložkou i kováním za 14 tisíc korun? Poradíme vám, kde je seženete!

Umělé dveře

Nebojte se plastu! Ten kvalitní je nejenže recyklovatelný, ale i odolný a s dlouhou životností. Kvalitní plastová okna i dveře vám mohou sloužit i několik desítek let!

Kvalitní plastová okna představují skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Jsou odolná, s téměř nulovými nároky na údržbu, a zvolíte-li správnou konstrukci profilů, tak i zárukou bezpečnosti. A jejich barva? Zdaleka nejenom bílá!

Plastová okna s trojitým těsněním a čtyřskly? Ano, je to možné!

Buďme ale konkrétní. V nabídce společnosti Okna Triogas, s.r.o. například najdete hned šest druhů plastových oken splňujících ty nejnáročnější požadavky současných zákazníků. V nabídce najdete okna pěti, šesti a dokonce i sedmikomorová! Okna se dvěmi i třemi těsněními, jež umožňují instalaci dvojskel, trojskel, a dokonce i čtyřskel! Všechna s kvalitním prémiovým kováním! Věřte, že s takovými okny v zimě u vás doma bude příjemně teplo a v létě příjemný chládek. Zkrátka v zimě maximálně zabrání tepelným únikům a v létě přehřívání interiéru. A po celý rok se dobře vyspíte i u té nejrušnější silnici. Zkrátka přes ně nic neuslyšíte.

Nezavrhujte ani PVC dveře!

Vaší pozornosti by však neměly uniknout ani kvalitní plastové dveře (na internetu hledejte pod odkazem PVC dveře Ostrava), které se svými kvalitami opět plně vyrovnají dveřím z jiných materiálů, ať již jde o dveře dřevěné či hliníkové. Jedná se o ucelenou řadu vchodových dveří z PVC s bezpečnostní vložkou a bezpečnostním kováním GU SECURY AUTOMATIC, jež nejenže zamezuje prohnutí dveří, ale také je zárukou maximálního dotěsnění při každém zavření dveří, které bývá slabým článkem běžných plastových dveří.

Dveře ozdobou exteriéru domu

Dveře jsou navíc v dispozici v několika barevných (bílá, zlatý a tmavý dub, mahagon, ořech či antracit) i designových provedeních se skleněnými výplněmi z trojskla! Tyto dveře se zkrátka mohou stát ozdobou exteriéru každého domu. A za velmi slušnou cenu nutno podotknout. Cena bílých vchodových plastových dveří začíná na 14 tisících korunách! Tak neváhejte! Více informací najdete na odkazu Ostrava PVC dveře.