Jak uspořádat kolaudačku snů?

Přestěhování do nového bytu či domu je vždycky třeba oslavit. Právě proto je ve zvyku pořádat kolaudační párty. Pozvete rodinu, přátele a všechny, kterým chcete ukázat, jak si teď budete žít a kam za vámi mají chodit na návštěvu. Co ale dělat, aby právě vaše oslava byla nezapomenutelná?

Dobré jídlo a pití je samozřejmě základ. Hodí se také taneční hudba, ať to trochu žije. Však sousedi musí poznat, kdo se k nim přistěhoval. Myslet byste ovšem měli i na doplňky, konkrétně na správnou párty výbavu.

Chcete raději stylovou, nebo šílenou oslavu?

Nejdříve se rozhodněte, zda:

a) toužíte po trochu šíleném večeru,

b) zůstanete umírnění a budete se snažit ukázat svůj nový domov v nejlepším světle.

Volíte-li možnost B: Vychytejte všechno do posledního detailu. Zvolte si nějakou barvu a v ní nakupte kelímky, ubrousky, talířky, příbory. Nezapomeňte na nafukovací balónky, ideálně naplněné héliem, ať se hezky vznáší u stropu. Vše samozřejmě v patřičných barvách. Barevně je možné sladit i jídlo.

Volíte-li možnost A: Zkuste se vyřádit. Jako hostitelé si můžete obléknout třeba havajské sukně a věnce nebo nějaký jiný kostým. Talířky pořiďte s motivem pirátů, pro dámskou část s princeznami. Vlastně úplně nejlepší bude, pokud se vydáte do nějakého obchodu s párty vybavením a koupíte tam to nejšílenější, co budou mít.

Jaké věci by vám na oslavě nového bydlení neměly chybět?

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv styl, rozhodně nezapomeňte na:

Kelímky a pohárky – na alkohol, nealko pití, kávu či jiné teplé nápoje.

Girlandy a nápisy na zavěšení – vyzdobte jimi hlavní základnu, například obývací pokoj.

Talíře – raději jich nakupte více a v různých velikostech, ať si každý nabere, na co má chuť.

Jestliže sháníte inspiraci a chcete se podívat, co všechno je k dostání, nahlédněte nejdříve do e-shopu OLO.cz. Tam totiž prodávají velké množství potřeb na každou správnou párty.