Psycholog Praha si poradí i s velmi vážnými psychickými problémy

Pomoc psychologa v Praze

Máte pocit, že vaše starosti vám už přerůstají přes hlavu a není ve vašich silách je zvládnout? V takovém případě se nebojte říci o odbornou pomoc, neboť zdánlivě neřešitelné problémy se dají s pomocí psychologa časem překonat.

Nesnažte se být perfektní

Dnešní doba nabádá ženy k tomu, aby byly skvělé matky, manželky, zaměstnankyně, kuchařky atd. Tímto pocitem trpí hlavně věková kategorie 35-45 let, která se snaží těmto požadavkům plně vyhovět. Ženy dělají vše pro to, aby sladily práci, manželský život, starost o děti a domácnost. Navíc cítí tlak i na svůj vzhled, z toho důvodu navštěvují fitness centra a kosmetické salony. Ovšem tento způsob života je dlouhodobě neudržitelný, neboť zpravidla vše nefunguje podle plánu. Manžel si stěžuje na nedostatek času, jenž mu věnujete, děti jsou neposlušné. Tato situace vás začíná stresovat, což se velmi záhy projeví jak po psychické, tak po fyzické stránce.

Kdy zpozornět?

Na webových stránkách Psycholog Praha – https://psycholog1.cz/ se dozvíte, že jakmile zaznamenáte potíže s usínáním, náhlým nočním buzením či nadměrnou únavou, nacházíte se pod silným psychickým tlakem, jehož příčinou je stresová zátěž. V takovém případě se nabízí dvě možnosti. Buď si zkusíte pomoci samy tím, že zvolníte tempo a nebudete se snažit být pro všechny nepostradatelnou. Najdete si více času pro sebe, naučíte se relaxovat. Nebo požádáte o odbornou pomoc, za niž se rozhodně nemusíte stydět.

Budete v dobrých rukou

Praha psycholog má dlouholeté zkušenosti v oblasti vážných psychických problémů na základě prožitého traumatu. Díky tomu se naučíte dobře zvládat životní změny, řešit manželské konflikty a krize, problémy v zaměstnání. Potěší vás okamžitě dostupné termíny, bezbariérový přístup a přátelské prostředí pro dospělé i děti.