Vasco Doors budou vaší domácnosti slušet!

dveře vasco doors

Dveře v interiéru hrají zásadní roli, nejen pro jejich primární funkci, totiž tepelnou a zvukovou izolaci, případně ochranu před kouřem a ohněm při vzniku požáru. Vzhledem k variabilitě provedení interiérových dveří se dnes jedná i o ryze designovou záležitost.

Dřevěné, nebo skleněné?

V drtivé většině případů se na trhu setkáte se skleněnou, dřevěnou či kombinovanou variantou interiérových dveří. Rozdíl mezi nimi je nejen ve vzhledu, nýbrž i v údržbě, odolnosti vůči poškození a konečně i v ceně za jejich pořízení.

Moderní sklo

Celoskleněné dveře jsou relativní novinkou. Vyrábí se ze speciálního bezpečnostního tvrzeného skla, které snese časté používání bez rizika, že by došlo k jejich rozbití. Kdyby se tak náhodou přece jen stalo, nemusíte mít strach z ostrých střepů. Hlavním atributem je jejich design. Působí velmi luxusně. Na výběr máte čiré, kouřové, ale i různě barevné sklo.

Povrchové úpravy dřevěných dveří

Jedničkou na trhu stále zůstávají jednoznačně dřevěné interiérové dveře. Pakliže upřednostňujete především přírodní vzhled, dveře do bytu s povrchovou úpravou dřevěné dýhy jsou ty pravé. Vyznačují se viditelnou strukturou dřeva ošetřenou bezbarvým lakem. Tyto dveře jsou však o něco náročnější na údržbu a celkové zacházení. Chcete-li mít na výběr z více barevných variant, nabízí se interiérové dveře lakované. Laminátový povrch interiérových dveří vyniká odolností. Nezalekne se slunce, vlhkosti ani poškrábání.

Dveře do bytu takřka za hubičku

Široký výběr dekorů foliovaných dveří vás potěší. Představují jednoznačnou volbu, jestliže vám jde především o nízké pořizovací náklady. Za tu cenu poskytují kvalitní provedení i základní odolnost vůči poškození. Dveře Vasco Doors zaujmou zaoblenými hranami, navíc nemusíte mít obavy z viditelných spojů folie, jelikož ta je lepena jedním tahem. Výsledkem jsou tak oku lahodící dveře, u nichž byste ani náhodou nehádali, že se dají koupit za tak příjemnou cenu.

Navštivte web prodejců dveří a příslušenství Grimax. Dvacet let zkušeností z nich dělá odborníky. Spolupracují s výrobci dveří z ČR i ze zahraničí, přičemž dbají především na kvalitu za cenu, kterou si můžete dovolit i vy.

Napsat komentář