Už máte svá bezdrátová sluchátka a přenosný reproduktor?

Hudba je pohlazením pro duši. Dokáže zpříjemnit den, vytvořit tu správnou atmosféru, dodat vám energii, podpořit pozitivní náladu. Stačí nasadit sluchátka a už si žijete ve svém vlastním světě. Se sluchátky bezdrátovými navíc můžete dělat prakticky cokoliv.

Moc lidí s klasickými sluchátky připojenými kabelem už dnes nepotkáte. Patříte mezi ně? Je na čase se přeorientovat na modernější variantu. Značka Carneo dokazuje, že ani bezdrátová sluchátka nemusí být cenově nedostupná.

Sluchátka na běhání i k televizi

Carneo je značkou, jež vznikla v roce 2009 s cílem nabízet lidem elektronické vychytávky za dostupné ceny. Daří se jí to dodnes, vyrábí fitness náramky, chytré hodinky, kamery do auta nebo právě bezdrátová a fitness sluchátka.

Dobrou investicí jsou klasická špuntová bezdrátová sluchátka, ta užijete při sportu i v MHD cestou do práce. Časem si na bezdrátovou pohodu zvyknete natolik, že vám už bude připadat omezující mít sluchátka připojená kabelem. V takové chvíli je na čase modernizovat celou domácnost a pořídit si třeba i bezdrátová sluchátka k TV. Nevyužijete je samozřejmě jenom u televize, dají se spárovat i s MP3 přehrávačem, CD přehrávačem, počítačem, herní konzolí atd.

Když chcete poslouchat nahlas

Díky sluchátkům nebudete rušit spolubydlící nebo rodinu, občas se ale chcete o hudbu podělit. Právě v takovém případě přichází na řadu přenosný reproduktor. I ten je dnes běžnou součástí výbavy každého člověka, zejména aktivních lidí, kteří si rádi užívají zábavu s přáteli. U značky Carneo takový reproduktor opět pořídíte za velmi slušnou cenu. Ještě něco nás však v jejich nabídce zaujalo.

Na dovolenou se vybavte Bluetooth translatorem

Čeká vás dovolená v cizině a nejste si jistí, jestli zvládnete jazyk? Doporučujeme vám přenosný translator Carney VT3. Toto zařízení s podporou 30 jazyků dokáže překládat v reálném čase! Už nemusíte zažívat ten frustrující pocit, když nejste schopní komunikovat.