Dopřejte si dostatek volného času! Pračky se sušičkou a sušičky vám ho zajistí

Máte náročnou práci, ze které se vracíte fyzicky unavení nebo s plnou hlavou starostí? Ve chvíli, kdy se vracíte po perném dni domů, ze všeho nejvíce toužíte po zaslouženém odpočinku? Toho se vám ale často nedostane, protože poté, co jste se věnovali vydělávání finančních prostředků, na vás doma čekají ještě různé rutinní práce nutné k zajištění chodu domácnosti a její údržbě. Zejména, když máte děti, nebo s vámi žijí v domácnosti starší členové rodiny, kteří již nejsou soběstační, můžete vařením, mytím nádobí, vysáváním a praním prádla trávit každodenně dlouhé hodiny.

Pračky se sušičkou, sušičky i další domácí spotřebiče jsou schopnými pomocníky při péči o domácnost

Bez nejrůznějších elektrospotřebičů se dnes téměř nikdo neobejde. A nejen doma; mnozí je využívají i na chatě nebo chalupě. Pračky, sušičky, myčky nádobí, robotické vysavače a další užitečné pomocníky si je možné pořídit za opravdu přijatelnou cenu. Ty moderní navíc mají nízkou spotřebu a tichý chod, jejich koupě se tedy rozhodně vyplatí. Právě pračky se sušičkou a sušičky z mnoha českých domovů a zahrad vytěsnily nevzhledné šňůry a sušáky na prádlo. Kromě času a námahy tak šetří i volný prostor, který je v mnoha bytech opravdu cenný.

Jaké výhody má sušička? A která je lepší – sušička nebo pračka se sušičkou?

Po pořízení sušičky již nebudete muset vyndavat mokré textilie z pračky a věšet je na šňůru nebo na sušák. A navíc bude prádlo suché mnohem rychleji. Košili nebo šaty můžete dát večer vyprat a hned ráno obléci do práce nebo do školy. Je ovšem na místě předem si promyslet, zda je pro vás vhodnější pořízení sušičky nebo pračky se sušičkou. Pračka se sušičkou spojuje výhody dvou spotřebičů v jednom a výrazně tak šetří místo; nedokáže však prát i sušit najednou. Jednotlivci nebo páru obvykle stačí, početnějším rodinám však ještě více usnadní život, když si pořídí pračku a sušičku jako samostatné kusy.