Proč je péče o vlasy tak důležitá?

Snem každé ženy je mít krásné, zdravé a lesklé vlasy, které se nelámou a netřepí. Dosáhnete toho používáním kvalitních vlasových přípravků, jež vlasy celkově posílí a zároveň jsou šetrné k vlasové pokožce. Kromě této péče je rovněž důležité vyvarovat se nejčastějších chyb.

Správná kosmetika je základ

Šampony na vlasy, které používáme, by měly korespondovat s typem vlasů a případnými potížemi s nimi spojenými. Trápí-li nás lupy, měly bychom se vyhnout šamponům na mastné vlasy, jež nadměrně vysušují pokožku. Rovněž upustíme od použití univerzálních šamponů, neboť často přinesou více škody než užitku. Vlasy bychom měli rozmazlovat, proto jim dopřejeme náležitou péči též ve formě kondicionérů, vlasových zábalů a masek.

Značka, na niž se můžete spolehnout

Italská vlasová kosmetika Fanola ví o vlasech skutečně vše. Z toho důvodu ji nalezneme v řadě profesionálních kadeřnictví, neboť si umí poradit s vlasy suchými a krepatými, barvenými, mastnými, bez objemu, při problémech s jejich vypadáváním a lupy. Pořídit můžete jak šampon, tak barvy, melíry, výživné kondicionéry a masky, rekonstrukční krémy a hydratační ampule. Výsledkem péče jsou hydratované hloubkově vyživené vlasy, jimž nechybí lesk a pružnost.

Zaměřeno na blondýnky

Řada No-yellow značky Fanola se zaměřuje na blonďaté, odbarvené a šedivé vlasy, u nichž potlačuje nežádoucí žlutý odstín. Tato profesionální péče je tvořena speciálními fialovými pigmenty s intenzivním účinkem. Výsledkem je neutralizace žlutých odlesků. Vlasy naopak získají chladný a jasný lesk. Když jsme u toho lesku, pro všechny typy vlasů byla vytvořena řada Oro therapy, jež je opravdu exkluzivní kosmetikou. Je totiž obohacena 24 karátovým mikroaktivním zlatem. Ve spojení s keratinem a arganovým olejem dodá vlasům pevnost, odolnost a hebkost. Kromě vlasové kosmetiky si lze pořídit též krém na ruce, jenž zanechá pokožku vláčnou a jemnou.