Jak a proč si sjednat úrazové pojištění pro celou rodinu?

Úrazové pojištění od Generali

Úraz se může stát kdykoliv a kdekoliv. Ani sebevětší opatrnost a prevence nezaručí, že se vám nebo někomu z rodiny nic nestane. A tak je lepší žít s vědomím, že v případě úrazu získáte alespoň finanční kompenzaci. Na jaké případy se pojištění vztahuje a koho všeho je možné pojistit? V článku najdete i tip na pojištění se slevou.

Finanční kompenzace úrazů

Životní a úrazové pojištění poskytuje finanční náhradu v případě zranění, trvalých následků či smrti. Za prodělanou újmu na zdraví tedy získáte určitou částku sloužící jako kompenzace. Peníze sice bolest nepřekryjí, ale pokud vám vlivem úrazu vznikne například pracovní neschopnost, pomohou vám překonat tuto těžkou situaci a lépe zvládnout rekonvalescenci. Úrazové pojištění pamatuje také na trvalé následky či paušální výplatu za jizvu, zlomeninu či ztrátu zubu způsobenou úrazem. Při dlouhodobé hospitalizaci v nemocnici máte nárok i na denní odškodné. Tyto finance v době pracovní neschopnosti ocení jak živnostníci, tak zaměstnanci.

Pojistit můžete klidně celou rodinu

Úrazové pojištění je určené naprosto pro každého bez rozdílu věku. Liší se pouze míra rizika, kdy se konkrétní podoba pojištění pro daného člověka speciálně upravuje. V rámci rodinného pojištění ale můžete zahrnout až 8 osob včetně dětí a seniorů. Toto pojištění se sjednává na dobu neurčitou a dá se flexibilně upravovat a měnit. Preventivní ochranu pro případ úrazu máte pro všechny členy rodiny na jednom místě. Rodinné pojištění zároveň nevylučuje možnost speciálně připojistit jednotlivce. Klidně se tak může stát, že je jeden člověk součástí několika úrazových pojištění a je tak lépe chráněn pro případnou nečekanou nehodu. Výhodou je, že pojistné se bez vašich zásahů na požadavky ohledně pokrytí rizika a maximální výši plnění nemění. Předem tedy víte, kolik budete pravidelně platit.

Sjednejte si úrazové pojištění se slevou

Výhodou úrazového pojištění pro celou rodinu je možnost získat výhodnou slevu až 35 %. Díky tomu máte šanci dostat se k nejvýhodnějšímu pojištění na trhu a čerpat veškeré výhody vyplývající ze sjednané varianty. Nečekejte na úraz, ale buďte připraveni, že se stane. Pojistěte i všechny členy své rodiny včetně úplně malých dětí.

A kde pojištění sjednáte? Bližší informace a důležité detaily poskytuje úrazové pojištění online. Pro závazné sjednání smlouvy na míru vašim potřebám je lepší domluvit si schůzku na pobočce a zařídit si to osobně. Budete tak mít jistotu, že jste využili všechny výhody a bonusy a zároveň se dozvíte důležité informace ohledně postupu v případě úrazu a možností, jak upravovat své pojištění. Nadběhněte osudu a buďte alespoň tímto způsobem připraveni na to, co si pro vás chystá.