Úniková hra potrápí vaše mozkové buňky, ale je to zábava

Pokud přemýšlíte nad nějakým víkendovým plánem, měli byste zpozornět, protože následující řádky se věnují únikovým hrám. Slyšeli jste někdy o této zábavě, do které se můžete pustit se svojí rodinou i přáteli? Staňte se třeba mafiánem a hrajte špinavou hru, s partnerem jděte do doupěte neřesti, kde se i začervenáte, nebo se pusťte do upíří únikové hry v podzemí Prahy.

Čekají na vás různé šifry, které potřebují okamžitě vyřešit. Všechny únikové hry mají autentické prostředí. V neposlední řadě se o vás postará ochotný personál, jenž vám všechno důkladně vysvětlí, abyste věděli, jaká má úniková hra pravidla.

Jaké únikové hry si zahrajete v Praze?

Jakmile zadáte do vyhledávače frázi „únikové hry v Praze“, nabídne se vám hned několik možností. Velice oblíbená je Upíří hrobka plná napínavého dobrodružství, velkého množství úkolů a šifer. Ocitnete se v karlínské kryptě, kde je vaším úkolem odhalit děsivá tajemství.

Chcete prolomit ledy? Hledáte s partnerem či partnerkou povyražení? Určitě vás nenechá chladnými Doupě neřesti. Jedná se o únikovou hru s lechtivým podtextem, ale věřte, že se určitě zabavíte. Klidně se do hry můžete pustit ještě s dalším párem, to je na vás.

Ještě je k dispozici jedna verze, a to především pro milovníky mafiánských filmů. Úniková hra zvaná Maphia vám zvedne v krvi adrenalin.

Jak si únikovou hru objednat?

Jestliže se vám některá escape game Praha zamlouvá, zavčasu si rezervujte termín, jenž vám vyhovuje. Především o víkendech jsou rychle termíny plné, a tak se vyplatí objednat si hru s dostatečným předstihem.

Únikové hry jsou vhodné i jako teambuildingové aktivity, takže vstup mají povoleny i firemní týmy, které chtějí vyzkoušet, jestli dokážou týmově pracovat. Právě při řešení šifer a hádanek je spolupráce jednotlivých členů velice důležitá.