Bez kvalitního hutního materiálu se neobejde průmyslová výroba ani domácí kutilové

Na hutním materiálu je postavena řada průmyslových odvětví. Neobejde se bez něj stavebnictví, strojírenství, zámečnická výroba, ale i řada domácích kutilů. Poradíme vám, kde seženete ten nejkvalitnější.

Jednou z nejvíce renomovaných společností zaměřujících se na prodej hutního materiálu bezesporu je společnost Lumasteel Litvínov, s.r.o., v jejímž portfoliu spolu s hutními materiály najdete také armovnu, kované polotovary stejně jako kvalitní hliníkové i nerezové produkty.

Pro profesionály i domácnosti

Bohaté portfolio tak vyhoví potřebám řady průmyslových odvětví, zámečnické výroby i mnoha domácností. V nabídce najdete sortiment pro velké stavby i pro menší dílčí rekonstrukce a drobné úpravy. Stejně jako brány, branky, garážová vrata a okrasné plotové dílce, jež se stanou ozdobou každé zahrady.

Hutní materiál té nejvyšší kvality

Proč se obrátit na Lumasteel? Z mnoha důvodů. Společnost, jež má za sebou dlouholeté zkušenosti a vynikající reference, jednak disponuje profesionálně vybavenou dílnou, ale především spolupracuje s těmi nejlepšími výrobci na trhu. To je zárukou těch nejvyšších kvalit, které od hutního materiálu z jejího portfolia stejně jako následných služeb můžete očekávat.

Zpracování a ohýbání hutního materiálu

Součástí služeb společnosti je i následné zpracování hutního materiálu, jako jsou dělení a ohýbání plechů, dělení tyčového materiálu, děrování, výpalky, zinkování a zámečnické práce. A pro potřeby armování železa slouží profesionální armovna. Společnost je navíc připravena splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Výsledkem tak bude perfektně zpracovaný produkt do puntíku splňující jejich požadavky.

Žádné dlouhé čekací lhůty ani reklamace

Zakoupený hutní materiál vám samozřejmě bude dopraven na místo vašeho určení. Starosti s logistikou zakoupeného materiálu tak budete moci pustit z hlavy. K vám dorazí zcela kompletní dodávka. V co nejbližším možném termínu nutno podotknout. Vaši práci nezastaví dlouhé čekací lhůty, ani reklamace. Lumasteel totiž vždy odvádí perfektní práci. Tak neváhejte!