Udělejte ze své zahrady dětský ráj. Zvládnete to snadno a rychle

klouzačka na zahradu

Máte domek se zahradou, avšak vaše děti i přesto tráví raději čas na dětském hřišti? Vy se ale potřebujete věnovat nejrůznějším aktivitám doma a není ve vašich silách vyrážet s nimi pravidelně mimo domov?

Zabavte děti a dopřejte si prostor pro sebe

Nenechte se trápit svědomím. V dnešní uspěchané době je třeba naučit se s časem dobře hospodařit. A toho nejsnáze docílíte, když dětem zajistíte dostatek zábavy přímo doma. Rázem budete mít dostatek času na svou práci i na chvíle s knížkou. A když dorazí návštěva, děti se zabaví. Vy si pak chvíle s přáteli nebo rodinou skvěle užijete.

Kdo si hraje, nezlobí

Hra je pro děti důležitá. Nejen, že se nenudí; nenásilně se při ní naučí řadu nových dovedností. A to platí nejen o získávání vědomostí, ale také o rozvíjení pohybových dovedností. Při sportu a fyzické aktivitě obecně se nejen buduje tělesná kondice, ale zároveň se rozvíjejí i motorické schopnosti. Pohyb by tedy pro děti měl být samozřejmou součástí celého dne.

Vytvořte dětem hřiště na vlastní zahradě

Máte-li dům nebo alespoň chatu se zahradou, můžete dětem snadno dopřát vlastní hřiště v bezpečném domácím prostředí. Užijí se skvělou zábavu a vy je přitom budete mít stále na očích.

Vyberte to pravé hřiště

Dětské domečky poskytují soukromí i úkryt před deštěm. A na správných hřištích nesmějí chybět skluzavky. Hřiště Herold má obojí. A navíc k němu můžete hned nebo časem dokoupit řadu různých modulů s houpačkami, lezeckou stěnou a dalšími prvky.

Bezpečné prostředí je nezbytné. Jak zabránit poranění zahradním nářadím?

Děti jsou zvídavé a chtějí si všechno vyzkoušet. Na zahradě ale často používáme nástroje, které do jejich rukou rozhodně nepatří. NÁŘAĎOVÉ DOMKY jsou praktické, nabízejí dokonalé úložné prostory a skvěle dokreslí tvář vaší zahrady.

[kkstarratings]

Napsat komentář