Twin Lotus: Jaká je zubní pasta z Thajska?

Twin lotus

Možná jste už o nich také slyšeli. Zubní pasty Twin Lotus z Thajska jsou totiž v poslední době dost oblíbené. Velká poptávka je zejména po té s černým uhlím, nicméně i bylinné pasty značky Twin Lotus si našly spoustu příznivců. Nemáte chuť je také vyzkoušet?

Značka Twin Lotus je největším výrobcem přírodní kosmetiky v Thajsku. Produkuje nejen bylinné zubní pasty, zubní kartáčky a ústní vody, ale také produkty péče o pleť, bylinná mýdla, šampony, vlasové kondicionéry apod. Jejich výrobky jsou dodávány do celé Asie, ale rovněž Evropy. A ceny vůbec nejsou tak hrozné, jak byste nejspíš čekali.

Černá pasta s bělicím účinkem

Jak jsme si už prozradili, nejoblíbenějším výrobkem značky Twin Lotus je jejich černá zubní pasta s bělicím účinkem. Obsahuje aktivní kokosové uhlí, které jí propůjčuje její specifickou černou barvu. Kokosové uhlí výborně odstraňuje plak, zubní kámen, zabraňuje vzniku zubního kazu, a ještě pomáhá k bělení zubů. Svěží dech je samozřejmostí, ten vám zajistí kombinace s hřebíčkovým olejem, šalvějem a bylinnou směsí „Transatak“. Lidé si také chválí, že po ní mají zuby hladké jako porcelán. Se svěžím dechem se prý probouzí ještě ráno, když si zuby s touto pastou večer vyčistí.

Pasta pro děti

Černá bělicí pasta je nevhodná pro děti do 6 let. Jim by nejspíš bylinná příchuť ani nechutnala. Dětem jsou určeny sladké pasty, značka Twin Lotus má jednu jahodovou a druhou pomerančovou. I tyto pasty obsahují celou řadu bylinek, nicméně chutnají sladce, a to díky extraktu z lékořice a jahod/pomerančů. Dětské pasty Twin Lotus neobsahují fluorid ani cukr, jsou vhodné pro děti od 2 let.

Různé bylinky nejen pro citlivé zuby

Dále se pod značkou Twin Lotus vyrábí několik různých bylinných past. Všechny mají společné to, že obsahují mnoho přírodních extraktů a nejsou testovány na zvířatech. Některé typy jsou lepší v boji proti paradontóze a zánětlivým onemocněním dásní, další vám pomohou redukovat nepříjemný zápach z úst. Vyberete si prostě podle své představy.

Twin Lotus koupíte i v Česku

Společnost Twin Lotus Co., Ltd. vznikla v roce 1977. Od té doby vyvíjí stále nové a nové produkty, používá ty nejlepší suroviny a nejmodernější přístroje. Výrobní haly i laboratoře se rozkládají na ploše 11 200 m2, za těch 30 let firma obrovsky vyrostla, má stovky zaměstnanců. U nás její výrobky zakoupíte například v lékárnách Benu a v internetové lékárně Pilulka.cz. Kromě toho má ale i svůj vlastní e-shop TwinLotus.cz, kde se můžete dokonce stát členem klubu Twin Lotus a mít 10% slevu na každý nákup.

Zubní pasty Twin Lotus jsou prodávány ve větších baleních, konkrétně po 150 g, proto se nezalekněte vyšší cenovky. Pasty je minimálně dvojnásobek ve srovnání s těmi obyčejnými. Vyzkoušíte ji?