Toaletní stolky: Každá žena si zaslouží svůj kousek prostoru

Pohodlné líčení

Toaletní stolky nejsou nezbytným kusem nábytku, proto v mnohých domácnostech chybí. Je to ale škoda. Pokud ho jednou pořídíte, už nebudete chápat, jak jste dříve mohli existovat bez něj. A nejen pokud jste žena. Toaletní stolek v domácnosti má totiž své výhody i pro muže.
Toaletní stolek není žádným výmyslem současné doby. Je pravda, že dnes se ženy líčí více než kdy dříve. V drogeriích najdete celou plejádu různých přípravků, které vám pomohou zamaskovat nedostatky, vylepšit, co vám nebylo dáno, a proměnit se v někoho, kým chcete být. Už v dávných dobách ale bohaté slečny a paní mívaly své stolečky, u nichž se líčily a česaly.

Svou toaletku ocení i ženy, které se nemalují.

Většina lidí se domnívá, že toaletní stolek slouží k tomu, aby se u něj žena nalíčila. To však není tak zcela pravda. Stoleček poslouží i k vytváření účesů, čištění pleti a obecně úpravě vzhledu. Potěšíte jím tedy i slečnu nebo paní, která nepoužívá moc dekorativní kosmetiky.

Toaletka pro líčení
Líčení u toaletního stolku

Muži si užijí klid v koupelně

Koupě toaletky má pozitivní dopad i na mužskou část domácnosti. Pořídíte-li ženě toaletní stolek se zrcadlem, nebude mít důvod trávit každé ráno tolik času v koupelně. Půjde si tam pouze vyčistit zuby a zbytek každodenní rutiny bude provádět hezky ve svém pokoji před toaletkou.

Místo pro kosmetiku
…muži budou mít klid v koupelně.

Kosmetické přípravky dostanou své místo

Toaletní stolek je přece jenom kusem nábytku, což znamená i další úložný prostor. Tedy aspoň jestliže
vyberete model se šuplíky a poličkami. Díky tomu se uvolní místo ve skříňce v koupelně, protože veškeré přípravky na vlasy a pleť získají své nové místo na toaletce.
Pěkná toaletka se zrcadlem je jedinečným místem, kde může být žena sama sebou a kde o sebe pečuje. Každá si ten svůj zaslouží – vzpomeňte si na to, až budete vybírat dárek k narozeninám, Vánocům nebo třeba k výročí. Můžete se pak podívat například do e-shopu Dona-shop.cz. Vyberte si podle vašeho gusta 🙂

Napsat komentář