Svačinové boxy ocení děti i dospělí

Nejen se začátkem školního roku se řeší výbava na svačiny pro děti. V dnešní době, kdy si lidé kvůli zdraví nebo i vzhledem ke zdražování jídel v restauracích připravují pokrmy doma, jsou stále oblíbenější svačinové boxy. Jaké možnosti máte?

Svačinové boxy – nabídka

Také si připravujete jídlo doma? Pokud nemáte svačinový box, hledáte jistě krabičky, do kterých byste pokrmy umístili. Dost často saháme po nádobkách, v nichž jsme kupovali zmrzlinu. Nebo volíme balení, v němž jsme si vzali jídlo tzv. take away z restaurace. Jenže tyto krabičky jsou určeny pro jednorázové použití, opakovaným zavíráním a otvíráním se opotřebí uzávěr a krabička již tak netěsní. Je tedy lepší si pořídit svačinové boxy, které jsou z odolnějšího materiálu a jsou propracovanější. Můžete mít klasickou krabičku, stejně tak si lze koupit členěný boxík, v něm se vám dohromady nesmíchá omáčka a příloha, čímž se pokrm chuťově přece jen trochu znehodnotí. Prodávají se i plastová pouzdra na banán, což je praktické, protože se tak zabrání promáčknutí tohoto ovoce a znečištění tašky či kabelky.

Elasto – boxy na obědy i svačiny

V dnešní době máte velký výběr nádobek, které jsou určeny pro různé typy pokrmů. Může se jednat o krabičku určenou na svačinu. Stejně tak si můžete koupit členěný box na snacky. Také se nabízí diner box pro pořádně velkou porci svačiny, dále brunch box. Rovněž si můžete pořídit typizované krabičky, kromě boxíku na banán existuje i obal na kulatá ovoce typu jablka, mandarinky, pomeranče atd. Prodávají se i trojúhelníkové boxíky na hotové toasty. Nejen tyto produkty najdete na e-shopu firmy elasto, která se specializuje na 3D reklamu, v nabídce má ovšem i drobné reklamní předměty až po luxusní firemní dárky. Pokud tedy budete chtít propagovat svoji společnost, můžete si nechat potisknout svým logem i různé svačinové boxy z nabídky této společnosti s 30letou tradicí.