Stínící plachta – nepostradatelný doplněk letní pohody na zahradě

S příchodem letního počasí se lidé zajímají o vzhled a vybavenost svého posezení na zahradě. Kde jinde by trávili volné chvíle s rodinou či kamarády? Kvalitní zahradní nábytek k pohodě mnohdy nestačí. Sluneční paprsky jsou nesnesitelné, že je třeba se před nimi ukrýt. V tomto případě pomůže stínící plachta.

Ochrana před sluncem v moderním stylu

Dostatečně velká stínící plachta zaručí ochranu před žhavými paprsky sluníčka, protože se na něm nedá v létě dlouho vydržet. Stínící plachty nabízejí trendy zastínění exteriéru. Existují svinovací i polohovací modely, ale nejvyhledávanější a cenově nejdostupnější jsou pevné stínící produkty. V tomto případě je materiál připevněn ke kotvícím místům napevno. Tento typ je určen pro malé terasy i vytyčená místa na zahradě.

V létě stínek oceníte

Trendy způsob stínění je k dostání hned v několika designech. Je skvělé, že je trojúhelníková stínící plachta mobilní a lze ji umístit libovolně, třeba nad dětské pískoviště, na malou terasu anebo na dvorek. Pokud ji připevníte ke sloupkům, můžete ji klidně polohovat. Stínící trojúhelníková plachta na zavěšení je k dostání v internetovém obchodě Dona-shop.cz v polyesterovém materiálu, který je možné prát v pračce. V každém rohu je kroužek, za který ji na vybrané místo připnete. Nedílnou součástí produktu je montážní sada pro upevnění plachty.

Na velikosti záleží

Věřte, že je čtvercová stínící plachta k mání hned v několika velikostech a designech. Na menší terasy postačí ochrana proti slunci v rozměru 3,6 m v krásné krémové barvě. Objednejte si ji na Dona-shop.cz! Určitě zaujmou prodyšný materiál a jeho voděodolnost. Rovněž ji lze prát v pračce. Plachta má lehké zahnutí na střed, díky kterému je možné snadno kontrolovat napětí látky. Užívejte si sluníčka s mírou, protože UV záření nikomu neprospívá.

Napsat komentář