Spolehlivá pomoc v domácnosti

Rozhodnout se pro pomoc v domácnosti začleněním chůvy, majordoma či hospodyně předchází častokrát náročný výběr kandidátů. Rádi byste se vyhnuli zdlouhavému procesu volby personálu? Rychle a exkluzivně pomůžeme vybrat za vás.

Jak výběr personálu probíhá?

Prvním krokem je bezplatná a nezávazná konzultace telefonicky či emailem s naší konzultantkou. Vyjasníme si představy ohledně pomoci v domácnosti, spustíme individuální výběrové řízení a následně se osobně sejdete s vhodnými kandidáty. Ať už se jedná o chůvu, hospodyni v Praze či majordoma, definitivní výběr potvrdíte po zkušebním dnu, který platíte pouze v případě vaší absolutní spokojenosti.

Nejsme stroje, ale lidi

Zakládáme si na osobním přístupu, díky kterému procházejí naši pracovníci důkladným výběrovým řízením a jsou také průběžně profesionálně školení. Potřebujete pečlivou hospodyni s praxí a znalostí cizího jazyka? Rádi byste loajální chůvu s řidičským průkazem? Měly by za vašeho majordoma mluvit zkušenosti a kladné reference? Doporučíme vhodné kandidáty pro dlouhodobou spolupráci.

Pomáháme od roku 1994

Dokonalý přehled o trhu práce a zkušenosti s individualitou každé domácnosti přináší nespočet výborných výsledků. Projekt Familiata přirozeně navázal na personální agenturu Axial, která se v oboru pohybuje už více než 20 let.. Důkazem dokonalého propojení potřeb rodin a zájemců o práci v domácnosti jsou stovky spokojených rodin, jak popisuje paní Jana Malá: „Familiata nám našla chůvu krátce poté, co se narodila naše první dcera. Hlídá malou od jejích dvou měsíců a jsme s naší paní Helenkou velmi spokojeni. Před časem se nám narodila další holčička, takže chůva už hlídá dvě naše dcery a zvládá to bravurně.“ Každá domácnost je specifická a má plné právo klást vysoké nároky na výběr pomocníků. Pomůžeme i Vaší domácnosti.