Myslete na zdravá záda vašich dětí! Pořiďte jim kvalitní školní batohy

Při nákupu školních aktovek a studentských batohů byste se neměli řídit pouze cenou. Co patří mezi nejdůležitější prvky, které dětem zpohodlní každodenní nošení učebnic a dalších pomůcek do školy?

Pro ty nejmenší

Školní aktovka pro prvňáčka by měla mít velikost a váhu odpovídající výšce dětí na 1. stupni. Optimální taška má rozměry 370 × 320 × 220 mm, objem 15 litrů a hmotnost do 1,1 kg. Aktovky pro čerstvé školáčky i školní batohy pro 2. stupeň lze pořídit ve výhodných setech, které se kromě batohu skládají z penálu, svačinového boxu, sáčku na přezůvky, peněženky a dalších školních potřeb. Jejich provedení je vždy v jednotném designu.

Co by batohům nemělo chybět?

Školní batohy mají perfektně sedět na zádech a nikde netlačit. Konkrétně těmito vlastnostmi se vyznačují batohy české značky STIL, u nichž si můžete být jisti kvalitou, propracovaným provedením a nízkou hmotností. Nechybí jim 3D zádový systém s odvětráváním, jenž respektuje dětskou postavu, dále polstrování z prodyšného materiálu, pevné a tvarově stálé dno, široké nastavitelné popruhy, hrudní pás a chytře vyřešené vnější i vnitřní členění batohu.

Když máte doma studenta

Hlavním požadavkem pro studentský batoh je líbivý design, který právě frčí. Spolehněte se na to, že značka STIL má studentům co nabídnout, nejen co se týká barevných variací, ale též pohodlného nošení během celého dne. Jakmile si dospívající svůj batoh oblíbí, téměř ho nesundávají. Proto ho používají i k jiným účelům než jen k nošení školních pomůcek. Kde batohy STIL zakoupíte? První možností je objednat si je přímo z eshopu výrobce, kde jsou jednotlivé kategorie přehledně uspořádané. Nebo navštivte papírnictví, v němž se tyto batohy nacházejí v sekci dárkového balení, ubrousků, blahopřání a párty programů.