Sháníte bydlení v hlavní městě? Byty u parku v Praze čekají možná právě na vás

Bydlení u parku

Bydlení v hlavním městě je pro někoho metou, které chce dosáhnout. Praha totiž nabízí velké množství možností nejen pro práci, ale také pro trávení volného času. Vše, co k životu potřebujete, je na dosah – obchody, lékaři, sportoviště, ba i letiště pro případ, že rádi cestujete do zahraničí. Kde tedy v Praze můžete bydlet?

Moderní bydlení v Praze

V Praze můžete bydlet na velkém sídlišti, ale také v rodinném domě. Lze si vybrat starší zástavbu, nebo tu moderní, která právě vzniká. Jednou z nich je i rezidenční projekt Byty u parku. Kde přesně se nachází? Žižkov patří k tradičním obytným čtvrtím v hlavním městě. Jsou pro něho typické úzké ulice vedoucí do kopce. Domy tu často pocházejí z 19. a 20. století. Ale i zde vznikají nové byty, které plně vyhovují nárokům současného uživatele.

Jak vypadají nové byty

Žižkov je totiž ideálním místem pro rozvoj bydlení. V okolí ulice Malešická vzniká bydlení v nízkoenergetickém standardu s důrazem na balkony, lodžie, terasy a zahrady, které k současnému životu bezesporu patří. Díky nim mají byty dostatek přirozeného světla. Byty Praha 3 na Vackově čekají na své nové majitele. Jedná se celkem o jedenáct bytových domů s dispozicemi 1+kk až 5+kk a s maximálním počtem 6 nadzemních podlaží. Díky tomu se krásně začlení do okolí.

Pro koho jsou určeny?

Byty jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro jednotlivce nebo páry, které zde najdou klid pro odpočinek po práci. Rezidenční projekt je aktuálně ve fázi samotné výstavby. Byty budou k nastěhování hotovy ve čtvrtém čtvrtletí příštího roku. Je však nejvyšší čas se začít zajímat o jejich koupi, dokud jsou ještě volné k dispozici.

Nový developerský projekt oživuje zapomenuté kouty Žižkova. Výhodou místa je dostupnost obchodů, škol i prostoru pro venkovní aktivity, jako jsou procházky či sport. Vše je v bezprostřední blízkosti domova.