Kam letos na dovolenou? Zarezervujte si penzion Pavlov

Musíme ještě vydržet. Zdá se, že letošní rok nebude o moc jiný než ten předchozí. Cestování do zahraničí bude komplikované, situace bude přát spíš dovoleným na území ČR. Kam se letos vydat? Zatímco všichni pojedou do Krkonoš, vy můžete zvolit jiné místo. Vydejte se na Moravu!

Jižní Morava je krásný kraj, obzvlášť pro ty, co si chtějí odpočinout a nepohrdnou sklenkou dobrého vína.

Na jižní Moravu i za turistikou a cyklistikou

Může se zdát, že jižní Morava automaticky znamená týden vysedávání po vinných sklípcích a nicnedělání. Nenechte se ale zmást. Oblast je protkaná krásnými cyklostezkami vhodnými i pro cyklisty, již nejsou moc trénovaní. Přece jenom jde o rovinatý kraj bez náročného terénu.

Celou řadu možností mají také milovníci turistiky. Těm výrazně doporučujeme si najít levné ubytování Pavlov, protože vesnička Pavlov se nachází v přímé blízkosti Pálavy, tedy Pavlovských vrchů. Právě ty jsou pro turistiku ideální. Turistiku příjemnou a poučnou. Nenadřete se, přesto poznáte historicky důležitá místa, protože právě na jižní Moravě se dochovaly pozůstatky po starých civilizacích.

Ochuzeni nebudete ani o koupání

Pavlov se nenachází jen v blízkosti Pálavy, ale také Aqualandu Moravia, nejproslavenějšího aquaparku na území ČR. Je opravdu obrovský, určitě si sem udělejte výlet. Třeba v den, kdy bude pro turistiku a cyklistiku špatné počasí, protože Aqualand si 100% užijete i uvnitř.

Pokud situace dovolí, můžete vycestovat i do zahraničí, z Pavlova je to poměrně blízko do rakouských lázní Laa an der Thaya. Ostatně i na kole se můžete projet k sousedům do Rakouska, jestli vás lákají spíš delší vyjížďky.

Ubytujte se v penzionu Florián

Pro ubytování lze doporučit penzion Pavlov s názvem Florián. Má příznivé ceny, vynikající restauraci a v sezóně pořádá ve sklepní vinárně hudební večery. Během nich zažijete jižní Moravu se vším všudy.