Půjčovna dodávek Brno Mobility Rent půjčuje firmám i soukromníkům

Málokdo z nás má doma dostatečně velké auto, aby zvládl některé životní situace. Podobné je to ve firmě. Proto se vždy hodí mít po ruce spolehlivou půjčovnu dodávek. Tou brněnskou je Mobility Rent.

Změna bydlení si někdy žádá velkého pomocníka na čtyřech kolech

Typickým případem je stěhování. Ne vždy se nám chce, nebo vyplatí najímat si stěhováky. Rádi bychom se přestěhovali svépomocí. Ale s malým autem či bez auta je to složité a někdy i nemožné. Možností však je využít služby kvalitní půjčovny dodávek. Půjčovna dodávek Brno, Mobility Rent, nabízí dodávky vhodné nejen na stěhování, ale i pro každého, kdo se pustí třeba do rekonstrukce, případně do stavby, a potřebuje přivézt materiál. Hodí se též pro převoz nábytku a stěhování.

Dovolená ve velkém autě z půjčovny

Mobility Rent, to jsou dodávky Brno pro krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení. Využijete je i při dovolené. Když třeba chcete vyrazit se sněžným skútrem na lyže, s lodí na vodu i třeba s větší partou či ve větším rodinném kruhu. Pro tento účel si máte možnost půjčit dokonce rovnou mikrobus.

Pomoc i pro firmy a podnikatele

Pomocnou ruku umí půjčovna nabídnout i firmám a podnikatelům. Potřebujete naskladnit zboží, nebo dopravit větší zásilku svým zákazníkům? Rekonstruujete ve firmě? Půjčovna dodávek je přesně to, co potřebujete.

I pokud jste soukromým podnikatelem, může se vám půjčovna hodit. Abyste si k zákazníkům navezli materiál, ale třeba i pro rozjezd podnikání v oblasti autodopravy. Mobility Rent nabízí totiž i dlouhodobý pronájem dodávek. Dokud nebudete mít na pořízení vlastní, můžete podnikat na dodávce z půjčovny.

Služby Mobility Rent Brno

Mobility Rent nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek i mikrobusu. Celkem je k dispozici k zapůjčení 37 dodávek a 14 mikrobusů. Ceny jsou velice nízké, již od 150 Kč za hodinu. Auta jsou v perfektním technickém stavu. Půjčovna je otevřena nonstop, včetně víkendů a svátků. Zapůjčit si lze rovněž automobil či mikrobus s řidičem, a to dokonce bez kauce. Dodávku i mikrobus je možné přistavit kdekoliv v rámci ČR a rovněž vrátit na jiné než brněnské pobočce, tedy například v Praze nebo v Ostravě.