Půjčky a úvěry lze zajistit nemovitostí. Na peníze má šanci dosáhnout každý majitel

Mince v dlaních

Máte-li dobrý podnikatelský plán, avšak nedisponujete potřebnými finančními prostředky, které by vám umožnily rychlý a bezproblémový rozjezd firmy, pak je nutné hledat způsoby, jak se k penězům dostat. Řešením jsou úvěry. Banky vás však mohou snadno odmítnout, protože vyžadují vysokou bonitu, v případě dlouhodobých úvěrů pak také chtějí přesně vědět, nač poskytnuté peníze použijete. Výhodnějším produktem tedy v určitých případech může být nebankovní úvěr.

Podnikatelský úvěr

Se zajímavou nabídkou přichází společnost Nebankovní Finance, jež pomáhá klientům s řešením finančních potíží. Aktuálně poskytuje třeba podnikatelské úvěry na nemovitost. Znamená to, že abyste dosáhli na takovýto úvěr, musíte ručit nějakou nemovitostí. Peníze však obdržíte, aniž byste museli prokazovat účel, k němuž finanční prostředky potřebujete. A to je zásadní rozdíl oproti většině bankovních půjček a úvěrů. Splatnost se zde dá nastavit až na dobu 30 let v závislosti na tom, kolik si půjčíte. Jde o ideální produkt pro začínající podnikatele. Díky němu totiž mohou nakoupit stroje, investovat do rychlého rozvoje apod.

Půjčky s ručením nemovitostmi

Společnost Nebankovní Finance nabízí služby nejen pro podnikatele, ale také pro běžné občany. V případě půjčky ručení nemovitostí nemusí být zátěží. Stačí, když máte například vlastní chalupu. Pak na peníze dosáhnete bez problémů. Není třeba mít strach, že o nemovitost přijdete, pouze si musíte ohlídat řádné dodržování závazků, jež vyplývají ze smlouvy. I zde je možné nastavit dobu splatnosti až na 30 let. Ohromnou výhodou je fakt, že peníze máte k dispozici už během 48 hodin od sjednání půjčky.

Hlavním cílem společnosti Nebankovní Finance je pomoci klientům s ozdravením jejich finanční situace. Půjčky a úvěry, byť jsou nebankovní, totiž mohou přispět k celkové stabilizaci, což se dříve či později projeví ve vaší bonitě. Za pár let už klidně můžete uspět i v bance, která vám nabídne o trochu nižší úrokové sazby.