Naučte se, podle čeho vybrat a jak co nejvýhodněji nakoupit inzulinové jehly

Vybavení pro diabetiky

Mezi nezbytnou výbavu víceméně každého diabetika patří inzulinové jehly. Pomáhají s doplňováním inzulinu do krevního oběhu. Zároveň jejich správným výběrem můžete ovlivnit to, jak budou takové vpichy bolestivé. V článku najdete praktické rady a doporučení, které vám pomůže s výběrem nejlepších inzulinových jehel a jejich nákupem za nejvýhodnější ceny.

Výběr nejlepších jehel

Že jsou všechny jehly stejné? To rozhodně neplatí, protože se liší nejenom rozměry, ale také zpracováním. Kvalitní inzulinové jehly nabídnou fasetovaný hrot či tenké stěny pro optimální tok aplikované látky. Dále je dobré, aby byl povrch ošetřen či vylepšen. To ovlivňuje bolestivost vpichu. Dobrou volbou tak mohou být například jehly se silikonovým povrchem. Při výběru si nezapomeňte také zkontrolovat, jestli jsou zvolené inzulinové jehly kompatibilní s vaším injekčním perem pro snadnější aplikaci inzulinu.

Pořiďte si balení o více kusech

Jedním ze způsobů, jak si zakoupit kvalitní inzulinové jehly a ještě u toho ušetřit, je pořízení většího balení. Získáte tak zásobu na delší dobu a odlehčíte svému rozpočtu, protože cena za jeden kus bude o něco nižší, takže v zásadě ušetříte. Objednání takového většího balení je i pohodlné, protože vám přijde přímo na zvolenou adresu, takže se s ničím nemusíte tahat přímo z kamenného obchodu.

Za výhodné ceny seženete inzulinové jehly na internetu

Na specializovaném internetovém obchodě najdete hned několik různých druhů a velikostí inzulinových jehel. Snadno si tak vyberete tu nejvhodnější variantu. Samozřejmostí jsou také výhodné ceny. Kromě jehel si do objednávky nezapomeňte přidat další potřebné pomůcky a vybavení, jako jsou glukometr, odběrová pera nebo lancety. Vše od kvalitních výrobců a za skvělé ceny.