Metropolevet: Veterina s ordinačními hodinami od 9 do 21 hodin

Veterina Praha

Pražská pracovní doba je skvělá v tom, že se krásně vyspíte. Jenže celý den je pak tak nějak posunutý. Naštěstí na to mnohé služby začínají brát ohled. Příkladem je pražská veterinární klinika Metropolevet, která svým klientům vychází vstříc ordinačními hodinami až do devíti do večera.

Metropolevet veterina Praha má kromě dlouhé ordinační doby ještě jednu podstatnou výhodu. Umožňuje objednat se online na konkrétní čas, takže pak člověk nemusí trávit dlouhé desítky minut v čekárně. Čas, na nějž se objednáte, platí. Mimochodem, v online objednávacím systému je vidět, že klienti mají zájem o večerní termíny. Ty jsou totiž častěji obsazené.

Můžete přijít i bez objednání, ale…

… riskujete, že budete čekat. Pokud nejste objednaní, přednost budou mít samozřejmě ti, co objednaní byli, nebo klienti, kteří přišli před vámi.

… budete doplácet. Za ošetření bez objednání se připlácí 150 korun.

… nevíte, na jakého lékaře natrefíte. Když si oblíbíte jednoho veterináře, můžete se vždy předem podívat, kdy má službu, a poté se objednat právě na tento čas. Dorazíte-li bez objednání, nevíte, kdo bude zrovna ordinovat. Na druhou stranu, v Metropolevet jsou zaměstnaní jedině špičkoví odborníci, pomůže vám kdokoliv z nich.

Špičkové vybavení a tisíce spokojených klientů

V Metropolevet se můžete setkat s šesti lékaři a třemi zdravotními sestřičkami. Ti všichni dohromady pokrývají širokou oblast včetně stomatologie, chirurgie, ortopedie apod. Pomáhá jim v tom i špičkové moderní vybavení, jako je moderní operační sál, digitální rentgen či vlastní laboratoř. Ročně ošetří přes 11 000 zvířecích mazlíčků, specializují se na drobná zvířata, jako jsou kočky, psi, králíci, fretky apod.

A kolik si veterinární klinika Praha účtuje? Podívejte se sami. Na webu jsou zveřejněné transparentní ceníky, které vám všechno prozradí.