První erotická hračka. Jakou koupit?

Milostný vztah

Výběr první erotické hračky je rozhodně speciální. Člověk je tak trochu nesmělý, na trhu s erotickými pomůckami se nevyzná a neví, podle čeho se orientovat. Co tedy vybrat jako první hračku, která by vám měla zpříjemnit milostný život? Jestli je partnerský, rozhodně by bylo fajn poradit se s vaší drahou polovičkou. Nutnost to ale není. Můžete vybrat i sami a při společném večeru překvapit.

Erotické pomůcky si rozhodně nemusí pořizovat jen ti, co jsou v sexu osamělí. Perfektně se hodí i pro společné hrátky, dokážou oživit vztah a přinést vám dosud nepoznané pocity. A které konkrétně?

Vibrátor nebo dildo jsou sázkou na jistotu

 Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20Jako první hračka se prefektně hodí vibrátor nebo dildo, a to jak pro jednotlivce, tak páry. Vibrátor, neboli vibrující dildo, je ve většině případů lepší alternativou, vibrace vám totiž dokážou navodit velmi příjemné pocity. Ženám i mužům. Navíc se prodává spousta různých variant od gumových až po skleněná a o velikostech ani nemluvě. Pokud si plánujete užívat ve sprše, dívejte se na voděodolnost.

Ženy si zamilují vibrující hračky

Jestli hledáte spíš pomůcku pro něžnější pohlaví, určitě neopomeňte vibrační vajíčka a další vibrující hračky. Některé se dají ovládat třeba na dálku aplikací v telefonu, takže si můžete se svou ženou pohrát i tehdy, když ji zrovna nemáte u sebe.

Vyzkoušejte něco na styl 50 odstínů šedi

Trilogie 50 odstínů pobláznila celý svět a přinesla vzpruhu do mnoha ložnic. Co kdyby tomu tak bylo i v té vaší? Za sexuální hračky se dají určitě považovat i taková pouta nebo bičík. Troufnete si spíš na něco takového než na vibrátor?

Zkušenosti sexshopů mluví jasně

Pokud se podíváme, co si lidé často objednávají při svém prvním nákupu v sexshopech, budou to právě dilda, kuličky a vibrující hračky pro ženy. Velký zájem je i o pouta, lubrikanty, afrodiziaka nebo honítka a kroužky pro muže. Protože v sexshopech rozhodně nenajdete jen sortiment pro ženy. Podívejte se na Sexio.cz a přesvědčte si sami. Kterou hračku si jako první pořídíte vy?

[kkstarratings]

Napsat komentář