Prodáváte, nebo kupujete? Realitní portál CINCINK tu je pro obě strany!

Vlastní bydlení se začíná stávat velmi luxusní komoditou. Vysoké ceny nemovitostí a přísné podmínky udělování hypoték cestu k vlastnímu bydlení mnoha rodinám v lepším případě ztěžují, v horším přímo znemožňují. To ovšem zase neznamená, že sen o vlastním bydlení je nereálný. Tak tomu být nemusí. I nereálné se zkrátka může stát reálným. Obrátíte-li se s prosbou o pomoc na ty, kteří vám ji skutečně poskytnou.

Pomocnou ruku v pravém slova smyslu kupujícím i prodávajícím nabízí nový realitní portál s příznačným názvem CINCINK. Jeho autoři a provozovatelé se při vzniku jeho názvu inspirovali právě tímto citoslovcem. „Cink cink“ v tomto smyslu představuje cinkání číší. A cílem tohoto realitního portálu je, aby i po vašem konání byl důvod k oslavě. Abyste zkrátka dobře prodali, nebo naopak koupili. Věřte, že to nebývá tak snadné, jak se na první pohled může zdát.

Víc než realitní portál

Při svých toulkách internetem jste zřejmě narazili na spoustu realitních portálů. Většina z nich nabízí inzerci zdarma. Prodávající na jejich stránky má možnost zdarma vložit inzerát. Tímto však nabídka jejich služeb většinou končí. To však neplatí na férový realitní portál CINCINK, u kterého inzercí zdarma nabídka služeb teprve začíná.

CINCINK tu je pro vás

CINCINK v první řadě sdružuje odborníky z různých odvětví. Právníky, hypoteční i daňové poradce, fotografy, textové editory, grafiky i technické inspektory. Ti všichni jsou připraveni být k vašim službám. Pomoci vám s prodejem i koupí nemovitosti. Upozorní na nástrahy a právní kličky. Nemovitost profesionálně nafotí a vypracují odhad její ceny. Poskytnou nezbytné daňové i právní služby, pomohou se získáním hypotéky. Zkrátka tu budou pro vás po celou dobu nákupního i prodejního procesu.

CINCINK pomůže s financováním

Jednou z největších brzd při cestě za vlastním bydlení bývá jeho financování. Spolu s Komerční bankou, která je partnerem portálu, ovšem máte možnost získat hypotéku za velmi výhodných podmínek. Výpočet měsíční splátky si navíc můžete sami spočítat na jednoduché hypoteční kalkulačce, do níž zanesete svůj věk, cenu nemovitosti, vlastní zdroje, dobu splácení a fixace a prakticky okamžitě budete mít obrázek o výši vašich budoucích splátek.

Spočítejte si své měsíční splátky

Měsíční splátka třicátníka s úsporami ve výši 600 tisíc korun žádajícího o úvěr ve výši 4 400 000 korun s fixací po dobu deseti let a splatností třiceti let bude dosahovat dvaceti tisíc korun. Do žádosti jsme vyplnili cenu nemovitosti ve výši 5 milionů korun a vlastní zdroje ve výši 600 tisíc korun. Půlmilionový vlastní zdroj hypoteční kalkulačka online zpočátku vyhodnotila jako nedostatečný, proto jsme ho navýšili o dalších sto tisíc korun. Disponujete tak vysokými úsporami? Nevěste hlavu, i pro vás CINKCINK za určitých okolností najde řešení.