Proč začít užívat moruši jako doplněk stravy

Znáte moruši? Tento zajímavý keř se může pochlubit překvapivými blahodárnými účinky na lidský organismus. Všimli si toho také výrobci doplňků stravy, kteří přišli s přípravkem kombinujícím extrakt z listů moruše, z pískavice řecké seno a ze slupek vinné révy. Výsledkem je několik prospěšných efektů pro lidský organismus. Přečtěte si, proč se vám také může vyplatit začít užívat tento doplněk stravy.

Udržení normální hladiny cukru v krvi

Látky obsažené v moruši mají pozitivní dopad na udržování normální hladiny cukru v krvi. Mohou tak být pomocí u lidí trpících na výkyvy. Díky stabilizaci cukru v krvi může jít o vhodnou volbu například do diety a nejrůznějších režimových opatření. Zároveň jde o pomoc pro všechny, kdo trpí zdravotními problémy spojenými právě s výkyvy cukrů v krvi.

V případě přípravku Moruše Plus obsahujícího 90 kapslí je výhodou mimo jiné také příznivá cena a kvalitní výroba české firmy Naturvita. A kde tento doplněk stravy pořídíte? Jednoduše z pohodlí domova díky online nákupu na Gigalekarna.cz, stačí jen kliknout na odkaz s prodejem doplňku stravy s moruší.

Pro zdraví cév a srdce

Doplněk stravy obsahuje kromě moruše také extrakt ze slupek z vinné révy. Jde o přirozený antioxidant a látky podporující zdraví srdce, cév a oběhového systému. Díky tomu má přípravek jistou komplexitu a hodí se například pro lidi trpící nadváhou.

Kombinace s dalšími doplňky stravy

I přesto, že doplňky stravy neslouží jako náhrada pestrého a vyváženého jídelníčku, mohou poměrně výrazně pomoci s doplněním doporučené denní dávky vitamínů a minerálů. Během letního období, kdy je dostatek kvalitního ovoce a zeleniny spolu se sluníčkem, není tato potřeba natolik výrazná. Jakmile však přichází ochlazení a kritické období chřipek a nachlazení, hodí se každá pomocná ruka pro podporu imunitního systému.