Při výběru šatní skříně hraje hlavní roli materiál, velikost i cena

Šatní skříň

Bez šatní skříně bychom se jen horko těžko obešli. Je úplně fuk, zda je určena pro jednoho člověka, manželský pár nebo početnou rodinu. Za chvíli se naplní věcmi a budete kupovat další!

Je až zarážející, kolik předmětů si člověk během života nastřádá. Jen pomyslete na oblečení. V každém ročním období potřebujete jiné módní kousky a doplňky. O botách ani nemluvě. Prostorná šatní skříň je tedy nepostradatelným kusem nábytku.

Na materiálu záleží

Nová skříň je vždycky krásná, ale časem se na ni může projevit nekvalitní zpracování a materiál. Před nákupem šatní skříně byste si měli uvědomit, v jakých cenových relacích se chcete pohybovat. Levnější modely sériové výroby vám nevydrží navěky, ale na druhou stranu pár let poslouží a jsou dostupné pro lidi s nižšími příjmy. Jestliže prahnete po kvalitě, sáhněte po vestavěných skříních na zakázku anebo kouscích z masivního dřeva. Pyšníte se dostatkem místa v domě? Tak si udělejte z jednoho pokoje šatnu. Na začátku se bude zdát poloprázdná, ale počkejte za měsíc!

Skříně z lamina

Skříň vybíráme podle vzhledu, ceny a velikosti. Nicméně bychom se měli zaměřit také na materiál, ze kterého je vytvořena. K oblíbeným materiálům patří šatní skříň z lamina. Jedná se levnou variantu s pestrou nabídkou dekorů. Cena skříně z lamina je vždy příjemná. Pilné hospodyňky osloví snadná údržba.

A co foliová dřevotříska?

Nábytek vyrobený z foliované dřevotřísky či MDF desky je rovněž populární. Není divu, ohromí nádhernými dekory, jednoduchou údržbou a příjemnou cenou. Má obdobné vlastnosti jako lamino a sedne do moderních i starších domácností.

Nevíte si s výběrem šatní skříně do ložnice rady? Inspirujte se na TOTO nábytek. V nabídce najdete cenově dostupné modely v nejrůznějších barvách, designech a velikostech.