Malá rozkládací pohovka najde své místo kdekoliv v bytě či v domě

Moderní pohovka

Míst na spaní, ale i na relaxaci, není v bytě nikdy dost. Nemusíte přidávat velké sedací soupravy, ani zvětšovat jejich velikost. Zkuste najít prostor pro malé rozkládací pohovky.

Ani velký obývací pokoj s místem pro obří sedačku do L či do U nemusí být řešením pro situace, když se u vás na měsíc usadí babička, nebo když přijde dítěti na víkend kamarád. Nechat si obsadit obývací pokoj je vlastně tím nejhorším řešením. Zkuste přemýšlet nad tím, kam jinam s pohovkami, které mají univerzální použití, včetně možnosti rozložení pro dočasné spací místo.

Malé rozkládací pohovky patří rozhodně do dětských pokojíků

Děti v dětském pokojíku ocení i místo na odpočinek. Malá rozkládací pohovka je proto ideální. Všechny sedací vaky jsou sice fajn, ale ty děti využijí, spíše když jim je dáte do obývacího pokoje. V dětském pokojíku je lepší pohovka. Ideální pak rozkládací. Dítě se neválí přes den v posteli, ale ke čtení, ke hře a k odpočinku využije pohovku. Může si ji i rozložit, aby získalo místo na pohodlné odpočinkové ležení. Jakmile přijdou kamarádi a zůstanou přes noc, pohovka poslouží jako místo pro přespání. Využijete ji i ve chvílích, kdy třeba dítě onemocní a potřebujete u něj v noci zůstat.

Pohovka do ložnice

Rozkládací pohovka se hodí i do ložnice. Vytvoří příjemné místo, kde si večer sedneme, než se připravíme do postele. Ne každý třeba rád čte v leže v posteli. Na pohovce navíc méně ruší partnera. Opět je pak pohovka skvělá pro návštěvy. Vždy je lepší si ji nastěhovat tam, kde se spí, než mít hosty roztahané po bytě. Dnes navíc obýváky spojujeme s jídelnou a kuchyní, takže host spící v obývacím pokoji je skutečně nejrušivějším elementem.

Rozkládací řešení do nanobytů

Nesmíme zapomenou ani na rozkládací pohovky jako ideální řešení pro nanobyty. Byty o velikost 20 až 30 m2 už nejsou ničím neobvyklým ani u nás. A právě zde je rozkládací pohovka řešením, jak nezabrat příliš místa postelí a vytvořit si prostor jak pro standardní odpočinek, tak pro spánek v jednom. Zajímavé rozkládací pohovky nabízí e-shop Toto-nabytek.cz.