Potřebujete řemínek na Apple Watch pro sport, nebo k elegantnímu oblečení?

Apple Watch nejsou pouze sportovní hodinky, které monitorují pohybovou aktivitu, ale představují i nenahraditelnou součást jakéhokoliv outfitu. Stačí zvolit správný řemínek, a potom můžete hodinky s logem nakousnutého jablka sladit i s elegantním oděvem. V následujících řádcích vám prozradíme, jak postupovat při výběru takového řemínku.

Předtím, než si vůbec koupíte řemínek na Apple Watch, byste měli vědět velikost pouzdra hodinek (38 mm, 40 mm, 44 mm).

Jaké řemínky na Apple Watch si můžete koupit?

Pokud se chystáte na důležitou obchodní schůzku, večeři či jakoukoliv významnou událost, ideální volbou je na Apple Watch řemínek kožený, případně luxusní varianta z nerezové oceli. Záleží na tom, kterou variantu preferujete. Každému se totiž zamlouvá něco jiného.

Pro cvičení zase zvolte spíše silikonový řemínek, který po tréninku jednoduše omyjete pod teplou vodou. I silikonové řemínky jsou k dostání v mnoha různých barevných variantách. Stejně tak vás pro každodenní nošení nadchne řemínek z tkaného nylonu, jenž je velice příjemný i na noc. Jestliže s Apple Watch spíte, s tímto řemínkem ani nezpozorujete, že na zápěstí něco máte.

Kde koupit řemínky na Apple Watch?

Chcete si objednat na Apple Watch řemínky? Současný trh je vskutku rozmanitý a poměrně širokým portfoliem se pyšní internetový obchod Appleking.cz. Zakoupíte zde nejen elegantní ocelové řemínky, ale také oblíbené kovové řemínky milánský tah či silikonové sportovní řemínky. Stejně tak v nabídce nechybí ani modely s magnetickým upínáním, které jsou populární pro jejich jednoduchost.

Spokojení budete s cenovou politikou, přičemž některé řemínky vás vyjdou na pár stovek. Počítejte však s tím, že elegantní varianty jsou o něco dražší a cenovka se pak šplhá k 2 500 korun.